BİZDEN HABERLER

2014 Yılı Paylaşım Toplantımız, Kapadokya'da Gerçekleşti...

'Veri Yönetimi ve Analitik Uygulamalar' konusunda uzman ve veri teknolojileri alanında bağımsız bir hizmet sağlayıcı olan KOMTAŞ Bilgi Yönetimi, 2014 yılı paylaşım toplantısını, 21 - 23 Şubat 2014 tarihlerinde, Argos in Cappadocia Oteli'nde gerçekleştirdi.

KOMTAŞ Bilgi Yönetimi’nin yönetim, pazarlama satış, teknik satış, profesyonel hizmetler, arge, analitik uygulamalar ile muhasebe ve idari işler olmak üzere tüm süreç çalışanlarının katılımıyla gerçekleşen 2 günlük paylaşım toplantısı, Türkiye'nin eşsiz bir hazinesi olan Kapadokya’da 21 - 23 Şubat 2014 tarihlerinde başarıyla tamamlandı.

KOMTAŞ Bilgi Yönetimi Genel Müdürü Yüksel Çomak'ın açılış konuşmasıyla başlayan 2014 yılı Kick off Toplantısı, şirketin 25. yılı kutlamalarına da ev sahipliği yaptı.

Toplantıda çalışanlarla paylaşılan ilk mesaj, ''2013 yılı ortalarında başlayan kurumsal dönüşüm projesi ile bir hizmet firması olma hedefi doğrultusunda tüm süreçlerini yeniden ele alan, organizasyon yapısını yeniden gözden geçiren şirketin, önemli dönüşümler gerçekleştirdiği ve bu dönüşümün yarattığı enerjiyle koşmaya hazır olduğuydu.''

Genel Müdür Yüksel Çomak açılış konuşmasında; 25. yılını tamamlayan KOMTAŞ Bilgi Yönetimi'nin, bir hizmet firmasına dönüşümü sürecinde, şirketin yeni organizasyonla çok daha güçlendiğini; doğru işi, doğru zamanda, doğru yerde yapan bir kurum olarak, müşterilerine benzersiz yaratıcı çözümlerle değer katacak yeni bir dönemin başlangıcını müjdeledi.

Sırasıyla, Pazarlama Yöneticisi Ömür Yapıcı, Ankara Ofisi Müdürü Adnan Ateşal, Arge Direktörü ve Analitik Uygulamalar Bölüm Direktörü Mustafa İlker Öztürk, KOMTAŞ İş Çözümleri Genel Müdürü Metin Sever, Profesyonel Hizmetler Direktörü Ümit Gökyokuş, Eğitim ve Destek Birimi Yöneticisi Eren Görmez ve Teknik Satış Müdürü Aytuğ Erginbaş'ın paylaşımlarının ardından toplantı; süreç bazlı takım oyunu çalışmaları, serbest zaman aktiviteleri, gala yemeği ve şehir turu ile Kapadokya'nın eşsiz hazinesinde 2 gün boyunca devam etti.

KOMTAŞ Bilgi Yönetimi hakkında

'Veri Yönetimi ve Analitik Uygulamalar' konusunda uzman, veri teknolojileri alanında bağımsız bir hizmet sağlayıcı olan KOMTAŞ Bilgi Yönetimi, 1989 yılından itibaren veri ve istihbarat analizi çözümleriyle, sistem entegratörü olarak kazandığı bilgi, beceri ve deneyimi, dünyanın en büyük teknoloji sağlayıcıları ile kurduğu stratejik işbirlikleriyle güçlendirmektedir.

KOMTAŞ Bilgi Yönetimi, veri odaklı organizasyonlar için en önemli değer olan her türlü veriyi; doğru, kaliteli ve güvenilir kılmakta; bu veriyi, istenilen zamanda, organizasyona yön veren süreç ve uygulamalara teslim etmekte, iş birimlerinin ihtiyacı olan analitik uygulamaları, kritik iş süreçlerinin bir parçası haline getirmektedir.