Bizim İçin Ne Dediler?

ACL, kurumumuz için çok önemli hale gelmiştir.
ACL, kurumumuz için çok önemli hale gelmiştir. Güvenli ve hızlı analizler ile yolsuzluk ve zimmeti tespit ederken, denetim etkinliğini ve verimliliğini de artırdık. devamı »
KOMTAŞ Bilgi Yönetimi ile çok iyi bir sinerji yakaladık.
Türkiye, Informatica organizasyonu içinde önemli bir yere sahip ve gelişen pazarlar arasında ilk sırada yer alıyor. devamı »
“KOMTAŞ Bilgi Yönetimi çözümleri verilerimizin kalitesini yükseltti”
KOMTAŞ Bilgi Yönetimi’ni bizim için önemli bir iş ortağı olarak görüyoruz.” devamı »
KOMTAŞ Bilgi Yönetimi çok etkin ve bilgili bir ekip olarak, bizde yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağladı.
KOMTAŞ Bilgi Yönetimi ile birlikte Test Veri Yönetimi ve veri güvenliği ve arşivleme (Test Data Management-TDM) projeleri gerçekleştirdik. “Informatica ürünü olan TDM, yüksek performans sunan bir çözüm alternatifi oldu. devamı »
Ayhan Erlik - KoçSistem A.Ş.
Paralel bir şekilde yürüttüğümüz Koç Audit (ACL) 2002 projemizde, Koç Holding Denetim Grubu’nun ihtiyaçları doğrultusunda KOÇ Grubu şirketlerinin iç denetimlerinde bilgisayar teknolojileri kullanım devamı »
Esat Kıvanç - Finansbank İç Kontrol Merkezi
KOMTAŞ Bilgi Yönetimi ile çalışan ve ACL programını alan ilk İç Kontrol Merkezlerinden biri olarak, KOMTAŞ Bilgi Yönetimi'nin getirmiş olduğu çözüm önerileri ve sonrasında itinayla sürdürdüğü desteğiyle devamı »
Dr. Tamer AKSOY - OYAK Teftiş Kurulu Başkanı
Kısaca, modern veri analiz teknolojisiyle ve bunun özel amaçlı olarak denetime uygulanmasıyla ilgili teknolojiyi bize sunduğu için KOMTAŞ Bilgi Yönetimi diyorum. devamı »
Önder Sezgi - Tepe Grubu
Bilgi işlemle ilgili uygulamalardan her zaman biraz çekinmişimdir, çünkü bu projelerde başlangıçta söylenenlerle fiiliyatta gerçekleşenler .. devamı »

1 - 2