İK Politikamız

KOMTAŞ Bilgi Yönetimi, hedeflerini sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle hayata geçirmektedir.

Her zaman en iyisi olmayı hedefleyen müşterilerine hizmet sunarken, bunu en iyilerle çalışarak başarmayı hedeflemiştir. Bilgili, yetenekli ve davranışlarıyla sektörde ‘örnek’ olabilecek genç çalışan kadrosuna güvenmektedir.

Faaliyet alanı itibariyle, yaşam tarzı olan bilgi teknolojilerini, müşterilerinin iş süreçlerine değer katan projelere ve geleceğe dönüştürmektedir. Bunu başarırken, karşılıklı güvenin esas olduğu, dinamik, açık fikirli, çözüm üreten, yön veren, gelişime açık, dinleyen ve sinerji yaratan, paylaşımcı bireylerin oluşturduğu takımların ruhuyla çalışmaktadır.

Hayatımızın önemli parçası olan iş yaşamımızın kaliteli, doyurucu ve bireysel hedeflere de hizmet edecek şekilde tasarlanması gerektiğine inanan üst yönetim, insan kaynaklarının sesine kulak vermekte, günlük beklentilerden geleceğe dönük kariyer hedeflerine kadar her aşamada çalışanların yanında olduğunu hissettirmektedir.

Çalışan memnuniyetini ve gelişimini önemseyerek, bu konulara kaynak ayıran KOMTAŞ Bilgi Yönetimi, 1989 yılından itibaren bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir şirket olarak sektöre çok sayıda eğitimli bireyler kazandırmıştır.

KOMTAŞ Bilgi Yönetimi’nde çalışmak için;
- Staj yapmak istiyorum
- Yeni mezunum
- Deneyim sahibiyim, sizinle çalışmak istiyorum

Yukarıdaki ilgilendiğiniz başlıklardan birine tıklayarak, KOMTAŞ Bilgi Yönetimi’ne başvurunuzu ve özgeçmişinizi, iletişim bilgilerinizle beraber ulaştırabilirsiniz.

En kısa zamanda sizinle temas edilecektir.

İş yaşamınızda başarılar dileriz.