İş Ortaklarımız


ASKON BİLİŞİM


Askon Bilişim, Türkiye'nin önde gelen telekomünikasyon ve finans kurumlarındaki CRM ve Veri Kalitesi projelerinde 17 yıllık yazılım geliştirme, danışmanlık, iş analizi ve proje yönetimi birikimlerimizin sonucu olarak 2011 yılında kurduğumuz, henüz çok yeni olan ancak kısa sürede sektörde bilinen ve güvenilen markalardan biri olacağına inancımız tam olan bir danışmanlık şirketidir. Bizimle çalıştıktan sonra hakkımızda aynı görüşleri paylaşacağınızı umut ediyoruz. Askon Bilişim Veri Entegrasyon ve Veri Kalitesi uygulamaları konusunda dünya lideri olan Informatica firmasının Türkiye distribütörü olan KOMTAŞ Bilgi Yönetimi A.Ş’nin çözüm ortağıdır. Oracle Siebel Danışmanlık Sertifikası sahibi danışmanlık ekibimiz Siebel entegrasyon projeleri konusunda da kurumsal tecrübeye sahiptir.

 
 

DATASERV


DATASERV Dataserv Bilişim Teknolojileri A.Ş., Türkiye'nin artan bilgi teknolojileri ihtiyaçlarına sistem entegrasyonu ve yazılım alanlarında çözümler üretmek amacıyla 1997 yılında kurulmuştur. BT Güvenliği ve BT Optimizasyonu çözümlerine odaklanan Dataserv, Kimlik Yönetimi, Veri Güvenliği, Ağ Erişim Güvenliği, Log Yönetimi, Veri Tabanı Güvenliği, Bulut Bilişim, Veri Tabanı Uygulama Yönetimi, Doküman Otomasyonu, İşyükü Otomasyonu ve Sanallaştırma alanlarında çözüm ve ürünler sunmakta ve bu alanlarda dünya lideri firmaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

 
 
EXPERIAN


15.000'ini aşkın çalışanı ve 40 farklı ülkede faaliyet gösteren ofisleriyle 90'dan fazla ülkedeki müşterilerine hizmet veren Experian®; global olarak kredi başvuru otomasyonu, kredi limit yönetimi, stratejik ve operasyonel tahsilat yönetimi, skorlama ve modelleme, riske uygun kampanya yönetimi, optimizasyon, kredi büro hizmetleri, sahtecilik, kredi raporlama ve pazarlama hizmetleri alanlarında dünya lideri olup, İngiltere Borsası'na kotedir (EXPN) ve ilk 100 (FTSE 100) endeksinde yer almaktadır. Genel Merkezi İrlanda Dublin'de, operasyonel merkezleri İngiltere Nottingham, California Costa Mesa ve Brezilya Sao Paulo'da bulunan Experian®, 2000 yılından bu yana Türkiye ofisi üzerinden Orta Doğu'da toplam 17 ülkeye hizmet vermektedir. Experian®'ın Türkiye'de Finans ve Telekomünikasyon sektörlerinde faaliyet gösteren 26 müşterisi bulunmaktadır.
 
GANTEK


Bilgi ve İletişim Teknolojileri'nde (ICT) 24 yıllık deneyime sahip olan ve kurumsal yönetim prensipleri ile faaliyet gösteren Gantek, Türkiye'nin ve bölgenin önde gelen Sistem Entegratörü olarak hizmet vermektedir.
 
MICROSOFT TÜRKİYE


Microsoft Türkiye, 1993 yılında altı kişiyle başladığı uzun maratonda, bugün 350'ye yakın çalışanıyla birlikte koşuyor. Türkiye, aynı zamanda 79 ülkenin bulunduğu Microsoft Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nin de merkezi olarak yer alıyor. Microsoft, Türkiye'de de kurumlar ve bireylerin yeni ve önde olabilmeleri için, bilişimin tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de en fazla yatırım yapılan alanlardan biri olması gerektiğine inanıyor. Kurulduğu günden bu yana yerelleştirme çalışmalarının yanı sıra eğitim, destek, çözüm ve güvenlik konularında da kapsamlı faaliyetler yürüten Microsoft Türkiye, yazılımlarıyla insanları 'her zaman, her yerden ve her cihazdan' bilgiyle buluşturuyor. Microsoft Türkiye, 10 bini aşkın bilişim şirketinden oluşan ekosistemiyle Türkiye'nin bilişim gücü olmaya devam ediyor.
 
Oracle - EKSİKSİZ, AÇIK, ENTEGRE DONANIM VE YAZILIM SİSTEMLERİ


-Fortune 100'ün tamamı- da içinde olmak üzere, dünya genelinde 145'ten fazla ülkeye yayılmış çeşitli sektörlerde çalışan 380.000'in üzerinde müşterisi ile Oracle, optimize edilmiş ve tam entegre iş donanım ve yazılım sistemleri altyapısı sunar.
Sunucu ve depolama alanından veritabanı ve orta katman yazılımlarına kadar uygulama yazılımları, Oracle sistemleri yoluyla birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır:
• Daha iyi performans, güvenilirlik, güvenlik ve esneklik sağlama
• BT uygulaması ve yönetiminin maliyetini ve karmaşıklığını azaltma
• Daha yüksek üretkenlik, çeviklik ve daha iyi operasyonel karar destek sistemi sunma.

Modüler çözümlere ihtiyaç duyan müşteriler için Oracle'ın açık mimarisi ve birden çok işletim sistemi seçenekleri, müşterilere ayrıca altyapının her katmanında türünün en iyisi olan ürünlerin benzersiz avantajlarını sunarak müşterilerin şirketine yönelik en iyi altyapıyı oluşturmalarına olanak verir.
 SAS

SAS, dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri olarak, 1976 yılından beri inovasyonu hızlandıran ve performansı iyileştiren çözümler sağlamaktadır. Kurulduğu günden beri müşterilerinin başarısı için çalışan, onların doğru kararlar almaları için bilmenin gücünü sunan ve gelirlerini her sene artıran SAS, bu sene 35. yılını kutlamaktadır. SAS çözümleri, 100’den fazla ülkede ve 50.000’den fazla müşteride kullanılmaktadır, FORTUNE Global 500® listesindeki ilk 100 şirketin 90 tanesi de müşterileri arasındadır. SAS çözümleri, kurumları ileriye taşımakta ve daha doğru stratejik kararlar alabilmelerini desteklemektedir. 15.000’den fazla SAS çalışanı, 50’den fazla ülkede ve 400 SAS ofisinde global kuruluşlara lokal destek sağlamaktadır.