Ax Datasource

Ax Datasource
Ax Datasource ETL teknolojisinde pazar lideri olan Informatica;nın PowerCenter teknolojisiyle piyasadaki diğer teknolojilere göre kurumsal veri kaynaklarına daha efektif veri erişimi sağlar.
 
Ax Datasource, ETL teknolojisinde pazar lideri olan Informatica’nın PowerCenter teknolojisiyle piyasadaki diğer teknolojilere göre kurumsal veri kaynaklarına daha efektif veri erişimi sağlamaktadır.

Aynı zamanda, daha hızlı ve kapsamlı denetim analizleri için veri oluşturma ve hassas veri maskelemesi yapar.
Zamanlama Özelliğiyle Zahmetsiz Veri Aktarımı
Ax Datasource içerisinde zamanlama yaparak Ax Core ortamındaki projelerinizde kullanılmak üzere düzenli olarak veri aktarımı sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak gelen veri sayesinde denetim ekibi her zaman en güncel veri ile çalışabilir.

Veri Maskelemeyle Hassas Verileri Koruma
Opsiyonel veri maskeleme özelliği sayesinde hassas ve kişisel veriler Ax Core ortamına kaydedilmeden önce maskelenebilir. Ax Datasource, veri maskeleme özelliği sayesinde dosyaya kaydedilen verileri korur. Verilerin orijinalliği muhafaza edildiğinden, varolan veriler kullanılarak doğru analizler gerçekleştirilir.

Çok Sayıda Veri Kaynağına Ulaşım
Ax Datasource sayesinde, ERP ve CRM gibi birçok veritabanından veya sektöre özel biçimlendirilmiş veri formatı kütüphanelerinden veri almayı mümkün kılar.

Senaryo Tasarımları İçin Görsel Arayüz
Kolay veri eşlemeleri yapabilmeye olanak sağlayan bir görsel dönüştürme aracı içerir. Oluşturulduktan sonra, senaryolar kaydedebilir ve yeniden kullanılabilir.

Mantıksal Bir İş Akış Aracı
Akış aracı sayesinde yerleşik mantık dizisi veya paralel olan eşleme verileri çalışırken de otomatik hataları saptamak mümkündür. Ayrıca, yeniden kullanım için bu iş akışları kaydedebilirsiniz.