iBridge

iBridge
iBridge ile birlikte, herhangi bir veritabanı uzmanına danışma veya karmaşık sorgu dili öğrenme zorunluluğu olmadan, Analyst's Notebook'u veritabanlarınızdan hızlı bir şekilde önemli bilgiye ulaşmak için kullanabilirsiniz.
 

iBridge güçlü, kullanımı kolay bir bağlantı arayüzüdür.

iBridge sayesinde, Analyst's Notebook kuruluşunuzun mevcut veritabanına canlı bağlantı sağlayarak, bilgilerin eşzamanlı olarak analiz edilmesi imkanını verir. Bu sayede analizlerinizde kullanılan bilgiler sürekli güncel olarak kalır.
 
Kullanımı çok kolay olan iBridge, veri alma, analiz etme ve veri yığınları arasında gizlenmiş önemli bilgileri açığa çıkarma yoluyla, Analyst's Notebook ortamında analiz etmek için benzersiz bir ortam sağlar. Farklı veritabanlarından toplanmış bilgilerle, analizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrı kaynaklarda bulunan kilit ilişkileri ve ortak unsurları ortaya koymanıza yardımcı olur.

Kişi ve kuruluşlara ait mükerrer bilgiler varsa, bunlar tek bir grafik kalemi olarak birleştirilebilir. Tam ya da kısmi bilgilerden arama yapabilir ve eşleşen unsurların bir listesini alabilirsiniz. İlgili simgeler ve görsel malzemeler kullanılarak çizilen sorularla verilerinizde sorgu yapılması mümkündür.

Böylece karmaşık sorgu dilini öğrenmeye ihtiyaç kalmadan gerekli verilere doğrudan ulaşabilirsiniz. iBridge, halen grafiğinizde bulunan verileri genişleterek, veritabanınızda daha derin araştırma yapmanıza imkan tanır.

Sanal arama penceresini kullanarak sadece ilgili unsurları grafikleyebilir ve bilgiyi karşılıklı olarak görebilirsiniz. Böylece grafiğiniz dağınıklıktan kurtulacak ve sadece ilgili olan öğeler grafikte gösterilecektir. iBridge, size Analitik çevreden çıkmadan hızlı bir şekilde çoklu veritabanlarına eirşimi sağlayarak Analyst's Notebook'un etkisini artırmaktadır.

Tek bir seferde bir kaç veritabanı açabilir, herbirinden ilgili bilgiye erişebilirsiniz. Böylelikle farklı veri setlerinin karşısındaki gizlenmiş bağlantıları bulmak için Analyst's Notebook birleşmiş bilgiyi analiz eder. iBridge veritabanlarınız ile Analyst's Notebook arasında canlı ilişkiler oluşturmaktadır.

Bu kusursuz entegrasyon analistlere çoklu, standart, ilişkisel veritabanlarında saklanmış bilgiye erişme ve bilgiyi analiz etme imkanı tanır.

Çözümler
  1. Kriminal Suç Analizi
  2. Suç Gelirlerinin Aklanması ile Mücadele
  3. Suistimal ve Dolandırıcılıkla Mücadele
Canlı ve salt okunur bir ilişki, en güncel bilgi ile çalıştığınızı ve veritabanlarınızın bütünlüğünü temin etmektedir.
 
Sorgu

Analistlere sorgu çizerek soru sormayı ve basit aşağı açılan listeleri kullanmayı mümkün kılmaktadır. Bu sorgular ileriki kullanımlar için kaydedilebilmektedir.

Keşfet
 
İnteraktif bir şekilde veritabanı ve grafiklerdeki analiziniz ile ilgili kalemleri bulup çıkarmaktadır.
 
Bul

Bir ya da birden fazla veritabanlarında gizli ilgili bilginin yerini hızlı bir şekilde bulan kısayol işlevselliği sağlamaktadır.

Genişlet


İlişkili bağlantılar, ortak komşular, entite ve bağlantı tipleri dahil veritabanından detayları gösterir. iBridge, hızlı ve sorunsuz veritabanı entegrasyonu için tasarlanmıştır. Danışmanlarımız uygulamayı gerçekleştirebilir veya IT ekibinizle çalışabilirsiniz. Kullanıcıların yazılımlarından en iyi şekilde faydalanmalarına yardım etmek adına, iBridge senaryo bazlı çevrimiçi belgeleme sağlamaktadır.


iBridge