TEKNOLOJİLERİMİZ

Dataiku

Dataiku, kullanımı kolay veri hazırlama, AutoML ve gelişmiş otomasyon dahil olmak üzere yapay zeka projelerinizi tek bir yerde oluşturmak ve yönetmek için ihtiyacınız olan her şey.

İş Ortaklarımız

No items found.
No items found.

Dataiku

Kimler için?

Ar & Ge

AI özellikli ürünler tarafından yakalanan veriler sayesinde ürün geliştirme sürecini iyileştirmek, test süresini kısaltmak ve ürünleri daha hızlı ve daha düşük maliyetle sunmak için çok büyük ve çeşitli veri kaynaklarındaki gizli desenleri keşfedin.

İmalat

Yapay zeka ve makine öğrenimi tarafından desteklenen ürün kusuru algılama ve kalite testinden yararlanarak üretim verimliliğini %50'ye kadar arttırın. Dijital ikiz olarak da bilinen sürecin matematiksel modellemesi ile işlevler arası süreç optimizasyonunu iyileştirin.

Lojistik

Dataiku ile makine öğrenimi tabanlı talep tahmine, ekiplerin harici verileri (hava durumu, tatiller vb.) entegre etmesine ve daha yüksek doğruluk oranı için farklı ayrıntı düzeyine sahip modelleri birleştirin.


Sektörler arası optimizasyon ve daha birçok özellik için dünyanın en büyük üretim şirketleri Dataiku’yu tercih ediyor.

Churn, Recommendation ve Upselling

Dataiku tarafından desteklenen sistemlerle müşterilerinize doğru mesajı uygun kanal üzerinden doğru zamanda iletin.

Etki Model Risk Yönetimi

Finansal projeleri kolayca kopyalayın ve bu kopyayı, çalışan projeye müdahale etmeden ya da herhangi bir değişikliğe neden olmadan doğrulayın.

E-tablolardan Modern Analitiğe

Elektronik tabloların kullanımıyla ilişkili riski ortadan kaldırarak, ekiplerin çalışabileceği, proje hedeflerini, girdileri ve çıktıları belgeleyebileceği ve planları izleyebileceği merkezi, yönetilen bir platform kullanın.


Mali Suç (AML, KYC), Dolandırıcılık Tespiti ve Siber Güvenlik, Çevresel, Sosyal ve Yönetişim (ESG), Alternatif Veri Kümesi Değerlemesi ve daha birçok özellik için dünyanın en büyük bankaları Dataiku’yu tercih ediyor.

Satış ve Pazarlama

Müşteri terk etme tahmini (churn), AI destekli müşteri kazanımı ve politika dönüştürme tahmininden gelişmiş müşteri hizmetlerine kadar her satış ve pazarlama kullanım durumu için tasarlanan platformu kullanın.

Taahhüt & Fiyatlama

Çeşitli veri kaynaklarındaki (görüntülerden kredi bürosu verilerine kadar) desenleri tanımlayarak ortaya çıkan yeni riskler ve hızla değişen risk desenleri karşısında daha çevik karar alın.

Suistimal Tespiti ve Önlem Alma

Sahte iddialar, yanlış faturalar, gereksiz prosedürler, aşamalı olaylar, bilgi alıkoyma ve çok daha fazla dolandırıcılık faaliyetlerini daha yüksek doğrulukla tespit eden sistemler oluşturun.


Talep Tahmini ve İşleme Alma, Departmanlar Arası Süreç Otomasyonu ve Optimizasyonu, Çevresel, Sosyal ve Yönetişim (ESG), optimize edilmiş talep tahmini, raporlama otomasyonu ve daha birçok özellik için dünyanın en büyük sigorta şirketleri Dataiku’yu tercih ediyor.

Müşteri Ön Görüleri

Sayısız farklı veri kaynağından (CRM verilerine ve hatta sosyal medya gibi yapılandırılmamış kaynaklara kadar) verileri bir araya getirmeyi kolaylaştırın ve birden fazla departmanda derin müşteri iç görülerini güçlendirin.

Fiyatlandırma Optimizasyonu

Ürün marjlarını arttırmak için ticari ve yasal kısıtlamaları göz önünde bulundurarak ürüne özel optimum indirimleri hesaplayın ve ürüne en uygun promosyon takvimini oluşturun.

Mağaza İçi Alışveriş Deneyimi

Müşteri hareketlerini izleyip analiz ederek mağaza optimizasyonunuzu en üst düzeye çıkarın ve müşterilere mağazadaki en son fırsatlar ve promosyonlar hakkında bilgi veren modelleri hızla oluşturun.


Tedarik Zinciri yönetimi ve daha birçok özellik için dünyanın en büyük perakende şirketleri Dataiku’yu tercih ediyor.

Süreç Optimizasyonu

Hastane yatağı ve acil servis kullanılabilirliğini tahmin eden modeller oluşturun, hasta tahmini yoluyla hasta talebini daha iyi tahmin ederek personeli optimize edin ve kapasite planlamanızı yapın.

Hasta Bakımı ve Tanı Desteği

Doğal dil işleme (NLP) ve görüntü tanıma gibi daha gelişmiş makine ve derin öğrenme teknolojileriyle klinik karar destek sistemleri geliştirerek hastaları daha iyi anlayın, yanlış tanı ihtimalini azaltın ve maliyetlerinizi optimize edin.

Suistimal Tespiti

Hasta/reçete yazanın geçmişi, etkileşim grafikleri, reçete özellikleri ve diğer bağlamsal veriler dahil olmak üzere farklı veri kümelerinden yüzlerce değişkeni otomatik olarak bir araya getirin ve dolandırıcılık vakalarını en doğru şekilde hedefleyin.


Ağ Analizi ve daha birçok özellik için dünyanın en büyük sağlık kuruluşları Dataiku’yu tercih ediyor.

Talep Tahmini

Dataiku ile makine öğrenimi tabanlı talep tahmine, ekiplerin harici verileri (hava durumu, tatiller vb.) entegre etmesine ve daha yüksek doğruluk oranı için farklı ayrıntı düzeyine sahip modelleri birleştirin.

Filo Yönetimi (Predictive Maintenance)

Bileşen arızasını önceden tahmin edin ve sorunları filodaki diğer ulaşım cihazlarını etkilemeden önce ele alın.

Daha Güvenli Nakliyat

Bütçeye ve zamana mal olacak sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olacak tahmine dayalı analitik sistemleri geliştirerek mümkün olan en hızlı teslimatı sunabilecek tedarik rotasını belirleyin.


Tedarik yönetimi ve daha birçok özellik için dünyanın en büyük lojistik firmaları Dataiku’yu tercih ediyor.

Satış ve Pazarlama

Dataiku ile yapılandırılmış verileri (CRM kayıtları gibi) yapılandırılmamış verilerle (sosyal medya verileri gibi) sorunsuz bir şekilde birleştirerek makine öğrenimi tabanlı kayıp tahmini modellerini kolayca oluşturun.

Sorunsuz Hizmet Sunma

Hangi tür sorunların büyük olasılıkla gereksiz servis çağrılarına yol açacağını öğrenmek ve bunu önlemek için ağ kalitesi verilerini analiz edin.

Öngörücü Bakım

Yalnızca olası ağ hatalarını daha erken tespit etmekle kalmayın, aynı zamanda otomatik olarak bir iş emrini tetikleyin, bir teknisyeni veya belirli bir ekibi bilgilendirin, değiştirme siparişi verin ve sonraki adımları optimize edin.


Tedarik zinciri yönetimi ve daha birçok özellik için dünyanın en büyük telekomünikasyon firmaları Dataiku’yu tercih ediyor.

Veri Silolarını Yıkın

Tüm veri girişlerini kontrol eden bir ekip oluşturarak merkezi bir vizyon sağlayın ve veri süreçleri üzerinde gerekli kontrolü elde edin.

İletişim ve İş Birliğini Güçlendirin

Tedarik zinciri, finans, BT ve mühendislik gibi farklı departmanları tek bir platformda bir araya getirerek iletişimi güçlendirin ve proje süreçlerinizi hızlandırın.

Altyapınızı Şekillendirin

Merkezi veri gölleri oluşturarak gelecekteki yenilikler için sağlıklı bir zemin hazırlayın ve kurumun veri kültürünü yönlendirin.


Dünyanın en büyük havacılık ve savunma firmaları Dataiku'yu tercih ediyor.

Dataiku

Kimler için?

Finans ekipleri için

Veri kalitesi sorunlarınızı çözümleyin, raporlama verimliliği ve doğruluğunuzu artırın, uzun zamanınızı alan manuel eforunuzu azaltarak tasarruf sağlayın.

BT ekipleri için

Veri hazırlama & temizleme, veri keşfi, görselleştirme, makine öğrenimi / tahmine dayalı modelleme, otomasyon, izleme ve API dağıtımlarının tamamına tek bir platform üzerinden ulaşın, ileri analitik projelerinizi uçtan uca yönetin.

Pazarlama ekipleri için

Uçtan uca veriye dayalı olarak geliştirilen pazarlama yapay zekası ile hedef kitlenizi hiç olmadığı kadar iyi tanıyın ve müşterilerinize en uygun zamanda en doğru kampanyayı sunun.

Satış ekipleri için

Müşterinizi daha iyi tanıyın, ihtiyaçlarını önceden tahmin edin ve geçmiş hareketlerini analiz ederek ayrılma ihtimali hakkında ön görülere sahip olun.

Finans ekipleri için
BT ekipleri için
Pazarlama ekipleri için
Satış ekipleri için
NASIL ÇALIŞIR?

Dataiku'nun Nasıl Çalıştığını 3 Dakikada Keşfedin!

Dataiku, Coders and Non-Coders in One Platform

Teknik olmayan iş analistlerinden en üst düzey veri bilimcilerine ve yazılım geliştiricilerine kadar farklı profillere sahip kullanıcılar için erişilebilir ve kullanıcı dostu. Dataiku'nun web arayüzü ve sürükle-bırak seçeneklerini kullanarak teknik yetenekten bağımsız olarak tüm ekip birlikte çalışın.

Dataiku Al Everywhere

Dataiku'nun esnekliği ve kodlama özellikleri sayesinde, tüm veri biçimlerini toplamak için birden çok veri kaynağını harmanlayın. Altyapınız on-premise ya da bulut olsun bir veri ekosistemindeki farklı kaynaklara yerel olarak bağlanır ve tüm veri tabanı tipleri ile çalışabilirsiniz.

Etkinlik, Akış Analizi ve Entegrasyon Use Case Uygulamaları

Bulut Entegrasyonu

- Olaya Yönelik Veri Gölü ve Veri Ambarı Entegrasyonu
- Kullanıma hazır veri entegrasyonu
- ETL / ELT Uygulamaları
- Kurumsal sistemler, ürün back-end'leri ve bulut arasında verilerinizi gerçek zamanlı taşıma imkanı

Bulut Maliyetini Düşürme

- Akıllı ön işleme ile veri hacimlerini azaltın.
- Pahalı bulut hizmetlerini atlayın ve doğrudan depolamaya entegre edin.
- Daha az bileşenle veri mimarinizi basitleştirin.
- Daha hızlı ve daha kolay inovasyon ile entegrasyon sürecinin personel maliyetini azaltın.

Çoklu Bulut & Hibrit Entegrasyon

Nerede çalışırsa çalışsın tüm iş yükünüz genelinde devreye alma ve izleme süreçleri için sunulan merkezi bir kontrol düzlemi sayesinde şirket içinde ve çoklu bulutta entegrasyonları çalıştırabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Deneyim

- Ürün back-end'leri, ERP, CRM, envanter, tedarik zincirleri ve diğer tüm sistem veya uygulamaları entegre ederek harika bir müşteri deneyimi yaratın.
- Entegrasyonlarınıza akıllı otomasyonlar ve mantık ekleyin.

Veri Kullanımınızı Sistemleştirin

Dataiku, kullanımı kolay veri hazırlama, AutoMl ve gelişmiş otomasyon dahil olmak üzere yapay zeka projelerinizi tek bir yerde oluşturmak ve yönetmek için ihtiyacınız olan her şey.

  • Veri Hazırlığı
  • Makine Öğrenmesi
  • MLOps
  • Yönetim
  • Görselleştirme
  • DataOps
  • Analitik Uygulamalar
  • Mimari
Dataiku
TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

Google Cloud ürünleri ile gerçek zamanlı içgörüleri keşfedin

BigQuery

Veri analizi için tasarlanmış sunucusuz, sınırsız ölçeklenebilir ve uygun maliyetli çoklu bulut destekleyen Google Veri Ambarı(DWH) servisi.  
- Yerleşik Makine Öğrenmesi fonksiyonları sayesinde verileriniz üzerinde SQL ile modeller yaratıp sonuçlarını kullanabilirsiniz.
- Herhangi bir bulut ortamındaki verilerinizi BigQuery datasetleri olarak analiz edebilmenize imkan tanır.
- Realtime analizleri yapabilmenize imkan tanıyan bir teknoloji sağlar.
- Tüm veri kaynaklarından elde ettiğiniz verilerini tek bir ortamda yönetip sorgulayabilirsiniz.

Başarı hikayemizi incelemek için tıklayın.

DataFlow

Sunucusuz, hızlı ve uygun maliyetli stream ve batch veri işleme servisi.
- Tümüyle yönetilen veri işleme hizmeti.
- Gerekli tüm işlem kaynaklarının otomatik olarak sağlanması ve yönetimi.
- İşlemlerin en kısa sürede bitmesi için otomatik ölçeklendirme.
- Son versiyon Apache BEAM SDK desteği.
- Güvenli ve tutarlı veri işleme

Pub/Sub

BigQuery, Data Lake veya operasyonel veritabanlarına aktarmak üzere real-time event datalarını kolayca alın.
- Analiz event datalarını herhangi bir kaynaktan kolayca alıp, Dataflow ile BigQuery'ye aktarabilirsiniz.
- Operasyonel iş yükü gerektirmeyen, güvenli, ölçeklenebilir mesajlaşma veya kuyruk sistemi.
- In-order ve any-order at-least-once mesaj teslim yetenekleri içerir.
- Hassas erişim kontrolleri ve her zaman açık şifreleme ile verileri güvenli bir şekilde iletilir.

DataProc

Dataproc, Apache Hadoop, Spark, Flink, Presto ve 30+ açık kaynaklı araç ve framework’ü çalıştırmak için tam olarak yönetilen ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir hizmettir. Veri gölü modernizasyonu, ETL ve güvenli veri bilimi için Dataproc'u geniş ölçekte, Google Cloud ile entegre olarak çok düşük bir maliyetle kullanabilirsiniz.
- Kurumsal düzeyde güvenlikle, açık kaynaklı veri analitiği işlemlerini geniş ölçekte çalıştırabilirsiniz.
- Sunucusuz olarak kullanabileceğiniz gibi, Google Compute Engine veya Google Kubernetes Engine üzerinde de çalıştırabilirsiniz.
- Kerberos, Apache Ranger ve Kişisel Kimlik Doğrulama gibi gelişmiş güvenlik yapılandırmalarına imkan tanır.
- Saniye başına fiyatlandırma ile on-premise data lake sistemlerine kıyasla %54 daha düşük TCO elde edebilirsiniz.

Looker

İş zekası, veri uygulamaları ve analitik işlemleri için kurumsal BI platformu.
- Tüm veri kaynaklarına erişim
- ‘Ortak Veri Modeli’ kavramı sayesinde tekrar kullanılabilirlik
- Cloud veri setleriyle eşsiz performans
- Özelleştirilmiş ve önceden tanımlı data uygulamaları

Cloud Data Fusion

Kurumsal ölçekte, tamamen yönetilen, bulut veri entegrasyon servisi.
- Data pipeline’larının dağıtımını sağlayan görsel “Drag and Drop” yönetim konsolu
- 150'den fazla önceden yapılandırılmış bağdaştırıcı ve dönüştürücüden oluşan geniş ve ücretsiz kütüphane
- Google Cloud hizmetlerine native entegrasyon
- Kök neden ve etki analizi için uçtan uca veri dizisi

Data Catalog

Tam olarak yönetilen ve ölçeklenebilir veri kataloğu ve meta veri yönetimi hizmeti.
- Basit ve güçlü bir arama arayüzüyle verilerinizin keşfedin.
- Teknik meta verilerini otomatik olarak senkronize edin ve iş meta verileri için şematik etiketler oluşturun.
- Bulut Veri Kaybını Önleme (Data Loss Prevention | DLP) entegrasyonu aracılığıyla hassas verileri otomatik olarak etiketleyin.

Cloud Composer

Tam olarak yönetilen bir iş akışı ve pipeline düzenleme hizmeti.
- Hibrit ve çoklu bulut ortamlarına yayılan ardışık düzenleri yazıp, planlayıp, monitör edin.
- Open Source Apache Airflow desteği.

DataPrep

Verileri görsel olarak keşfetmek, temizlemek, analiz ve makine öğrenmesine hazırlamak için akıllı bir bulut veri hizmeti. 
- Hızlı keşif ve anomali tespiti
- Kolay ve güçlü veri hazırlama
- Tahmine dayalı dijital dönüşüm 
- Zengin dönüşümler
- Aktif profilleme
- Veri kalitesi kuralları
- Data pipeline düzenlemeye yardımcı
- Standardizasyon

Vertex AI

Veri bilimi(data science) ve makine öğrenmesi için tümüyle yönetilen, uçtan uca bir platform sunuyor.  
- İhtiyacınız olan tüm makine öğrenmesi araçlarını tek bir yapay zeka platformunda topluyor.
- Önceden eğitilmiş ve özel araçları kullanarak, makine öğrenmesi modellerini birleşik bir yapay zeka platformunda daha hızlı oluşturun ve ölçeklendirin.
- Veri bilimi ve makine öğrenmesi için tümüyle yönetilen, uçtan uca bir platform sunuyor.
- İhtiyacınız olan tüm makine öğrenmesi araçlarını tek bir yapay zeka platformunda topluyor.

Başarı hikayemizi incelemek için tıklayın.

Compute Engine

Google'ın altyapısında sanal makineler oluşturmanıza ve çalıştırmanıza olanak tanıyan güvenli ve özelleştirilebilir bilgi işlem hizmeti. 
- Önceden oluşturulmuş ve kullanıma hazır yapılandırmalarla hızlı bir şekilde çalışmaya başlayın.
- Maliyeti dengelerken optimum miktarda vCPU ve     belleğe sahip sanal makineler oluşturun.
- Bilgi işlem maliyetlerini %91'e kadar azaltın.
- En hassas verilerinizi işlenirken şifreleyin.
- Otomatik önerilerle kaynak kullanımını optimize edin.

Google Kubernetes Engine

GKE, Kubernetes'i otomatik olarak dağıtmanın, ölçeklendirmenin ve yönetmenin basit bir yoludur. 
- Otomatik ayağa kaldırma ve yönetim Pod ve cluster otomatik ölçeklendirme
- Önceden oluşturulmuş Kubernetes uygulamaları ve şablonları
- Konteyner özelinde yerel ağ iletişimi ve güvenlik
- İş yüklerini kolayca taşımak için otomatik araçlar

Dataiku

Kimler için?

Veri Silolarını Yıkın

Tüm veri girişlerini kontrol eden bir ekip oluşturarak merkezi bir vizyon sağlayın ve veri süreçleri üzerinde gerekli kontrolü elde edin.

İletişim ve İş Birliğini Güçlendirin

Tedarik zinciri, finans, BT ve mühendislik gibi farklı departmanları tek bir platformda bir araya getirerek iletişimi güçlendirin ve proje süreçlerinizi hızlandırın.

Altyapınızı Şekillendirin

Merkezi veri gölleri oluşturarak gelecekteki yenilikler için sağlıklı bir zemin hazırlayın ve kurumun veri kültürünü yönlendirin.


Dünyanın en büyük havacılık ve savunma firmaları Dataiku'yu tercih ediyor.

Havacılık ve Savunma

Satış ve Pazarlama

Dataiku ile yapılandırılmış verileri (CRM kayıtları gibi) yapılandırılmamış verilerle (sosyal medya verileri gibi) sorunsuz bir şekilde birleştirerek makine öğrenimi tabanlı kayıp tahmini modellerini kolayca oluşturun.

Sorunsuz Hizmet Sunma

Hangi tür sorunların büyük olasılıkla gereksiz servis çağrılarına yol açacağını öğrenmek ve bunu önlemek için ağ kalitesi verilerini analiz edin.

Öngörücü Bakım

Yalnızca olası ağ hatalarını daha erken tespit etmekle kalmayın, aynı zamanda otomatik olarak bir iş emrini tetikleyin, bir teknisyeni veya belirli bir ekibi bilgilendirin, değiştirme siparişi verin ve sonraki adımları optimize edin.


Tedarik zinciri yönetimi ve daha birçok özellik için dünyanın en büyük telekomünikasyon firmaları Dataiku’yu tercih ediyor.

Telekomunikasyon

Talep Tahmini

Dataiku ile makine öğrenimi tabanlı talep tahmine, ekiplerin harici verileri (hava durumu, tatiller vb.) entegre etmesine ve daha yüksek doğruluk oranı için farklı ayrıntı düzeyine sahip modelleri birleştirin.

Filo Yönetimi (Predictive Maintenance)

Bileşen arızasını önceden tahmin edin ve sorunları filodaki diğer ulaşım cihazlarını etkilemeden önce ele alın.

Daha Güvenli Nakliyat

Bütçeye ve zamana mal olacak sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olacak tahmine dayalı analitik sistemleri geliştirerek mümkün olan en hızlı teslimatı sunabilecek tedarik rotasını belirleyin.


Tedarik yönetimi ve daha birçok özellik için dünyanın en büyük lojistik firmaları Dataiku’yu tercih ediyor.

Tedarik Zinciri

Süreç Optimizasyonu

Hastane yatağı ve acil servis kullanılabilirliğini tahmin eden modeller oluşturun, hasta tahmini yoluyla hasta talebini daha iyi tahmin ederek personeli optimize edin ve kapasite planlamanızı yapın.

Hasta Bakımı ve Tanı Desteği

Doğal dil işleme (NLP) ve görüntü tanıma gibi daha gelişmiş makine ve derin öğrenme teknolojileriyle klinik karar destek sistemleri geliştirerek hastaları daha iyi anlayın, yanlış tanı ihtimalini azaltın ve maliyetlerinizi optimize edin.

Suistimal Tespiti

Hasta/reçete yazanın geçmişi, etkileşim grafikleri, reçete özellikleri ve diğer bağlamsal veriler dahil olmak üzere farklı veri kümelerinden yüzlerce değişkeni otomatik olarak bir araya getirin ve dolandırıcılık vakalarını en doğru şekilde hedefleyin.


Ağ Analizi ve daha birçok özellik için dünyanın en büyük sağlık kuruluşları Dataiku’yu tercih ediyor.

Sağlık

Müşteri Ön Görüleri

Sayısız farklı veri kaynağından (CRM verilerine ve hatta sosyal medya gibi yapılandırılmamış kaynaklara kadar) verileri bir araya getirmeyi kolaylaştırın ve birden fazla departmanda derin müşteri iç görülerini güçlendirin.

Fiyatlandırma Optimizasyonu

Ürün marjlarını arttırmak için ticari ve yasal kısıtlamaları göz önünde bulundurarak ürüne özel optimum indirimleri hesaplayın ve ürüne en uygun promosyon takvimini oluşturun.

Mağaza İçi Alışveriş Deneyimi

Müşteri hareketlerini izleyip analiz ederek mağaza optimizasyonunuzu en üst düzeye çıkarın ve müşterilere mağazadaki en son fırsatlar ve promosyonlar hakkında bilgi veren modelleri hızla oluşturun.


Tedarik Zinciri yönetimi ve daha birçok özellik için dünyanın en büyük perakende şirketleri Dataiku’yu tercih ediyor.

Perakende

Ar & Ge

AI özellikli ürünler tarafından yakalanan veriler sayesinde ürün geliştirme sürecini iyileştirmek, test süresini kısaltmak ve ürünleri daha hızlı ve daha düşük maliyetle sunmak için çok büyük ve çeşitli veri kaynaklarındaki gizli desenleri keşfedin.

İmalat

Yapay zeka ve makine öğrenimi tarafından desteklenen ürün kusuru algılama ve kalite testinden yararlanarak üretim verimliliğini %50'ye kadar arttırın. Dijital ikiz olarak da bilinen sürecin matematiksel modellemesi ile işlevler arası süreç optimizasyonunu iyileştirin.

Lojistik

Dataiku ile makine öğrenimi tabanlı talep tahmine, ekiplerin harici verileri (hava durumu, tatiller vb.) entegre etmesine ve daha yüksek doğruluk oranı için farklı ayrıntı düzeyine sahip modelleri birleştirin.


Sektörler arası optimizasyon ve daha birçok özellik için dünyanın en büyük üretim şirketleri Dataiku’yu tercih ediyor.

Üretim

Churn, Recommendation ve Upselling

Dataiku tarafından desteklenen sistemlerle müşterilerinize doğru mesajı uygun kanal üzerinden doğru zamanda iletin.

Etki Model Risk Yönetimi

Finansal projeleri kolayca kopyalayın ve bu kopyayı, çalışan projeye müdahale etmeden ya da herhangi bir değişikliğe neden olmadan doğrulayın.

E-tablolardan Modern Analitiğe

Elektronik tabloların kullanımıyla ilişkili riski ortadan kaldırarak, ekiplerin çalışabileceği, proje hedeflerini, girdileri ve çıktıları belgeleyebileceği ve planları izleyebileceği merkezi, yönetilen bir platform kullanın.


Mali Suç (AML, KYC), Dolandırıcılık Tespiti ve Siber Güvenlik, Çevresel, Sosyal ve Yönetişim (ESG), Alternatif Veri Kümesi Değerlemesi ve daha birçok özellik için dünyanın en büyük bankaları Dataiku’yu tercih ediyor.

Bankacılık ve Finans

Satış ve Pazarlama

Müşteri terk etme tahmini (churn), AI destekli müşteri kazanımı ve politika dönüştürme tahmininden gelişmiş müşteri hizmetlerine kadar her satış ve pazarlama kullanım durumu için tasarlanan platformu kullanın.

Taahhüt & Fiyatlama

Çeşitli veri kaynaklarındaki (görüntülerden kredi bürosu verilerine kadar) desenleri tanımlayarak ortaya çıkan yeni riskler ve hızla değişen risk desenleri karşısında daha çevik karar alın.

Suistimal Tespiti ve Önlem Alma

Sahte iddialar, yanlış faturalar, gereksiz prosedürler, aşamalı olaylar, bilgi alıkoyma ve çok daha fazla dolandırıcılık faaliyetlerini daha yüksek doğrulukla tespit eden sistemler oluşturun.


Talep Tahmini ve İşleme Alma, Departmanlar Arası Süreç Otomasyonu ve Optimizasyonu, Çevresel, Sosyal ve Yönetişim (ESG), optimize edilmiş talep tahmini, raporlama otomasyonu ve daha birçok özellik için dünyanın en büyük sigorta şirketleri Dataiku’yu tercih ediyor.

Sigortacılık

Havacılık ve Savunma
Telekomunikasyon
Tedarik Zinciri
Sağlık
Perakende
Üretim
Bankacılık ve Finans
Sigortacılık
BAŞARI HİKAYESİ

Eczacıbaşı - Data and Analytics Strategic Assessment | Rota Projesi

DnA adını verdiğimiz veri ve analitik strateji framework'ünü uygulamak için Eczacıbaşı ile birlikte Rota projesini başlattık.

HEMEN İZLE
5
Veri ve Analitik Strateji Boyutu
6
Topluluk Şirketi
2022
Analitik Stratejileri
REFERANSLARIMIZ

Başarılı İş Ortaklarımıza Katılın!

Sektöründe öncü 120'den fazla şirket ile 200'den fazla başarılı proje geliştirerek Türkiye'nin alanında lider şirketleri ile çalışıyoruz.
Siz de başarılı iş ortaklarımız arasındaki yerinizi alın.

İlETİŞİM FORMU

Sizi Tanımak için Sabırsızlanıyoruz

Formu doldurarak çözüm danışmanlarımızın tarafınıza en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayın.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
İLETİŞİME GEÇ
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. “Kabul Et” butonuna tıkladığınızda bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Çerezleri nasıl kullandığımız, sildiğimiz ve engellediğimiz ile ilgili detaylı bilgi için lütfen Gizlilik Politikası sayfasını okuyunuz.