TEKNOLOJİLERİMİZ

Starburst

Tüm verileriniz için tek bir erişim noktası. Veri ambarınız, veri gölünüz veya veri ağınız için en hızlı ve en verimli analiz motoru.

İş Ortaklarımız

No items found.

İş Ortaklarımız

Starburst

Kimler için?

Performansa İhtiyaç Duyanlar

Geleneksel SQL motorları, veri göllerini sorgularken zorlanır ve birden çok kaynağa yayılan büyük verilerle ilgili problem yaşar. Starburst Enterprise, sorguları hızlandırırken içgörü süresini yalnızca dakikalara indiren yüksek verimli, paralelleştirilmiş bir yürütme yolu sağlar.

Bağlanabilirliğe İhtiyaç Duyanlar

Starburst Enterprise ile verileri kopyalama ve taşıma ihtiyacını ortadan kaldırın. Starburst, tüm verileriniz için tek bir erişim noktası ve veri ekibiniz için bir veri tüketim katmanı sunar. Tek bir Trino (önceki adıyla Presto® SQL) sorgusu, Hadoop, S3, Snowflake, ADLS, Delta Lake, BigQuery, Kafka, Redshift ve diğer birçok veriden sonuçları döndürebilir.

Güvenliğe İhtiyaç Duyanlar

Starburst Enterprise, uçtan uca şifreleme, farklı kimlik doğrulama türleri, ayrıntılı erişim kontrolü, ayrıntılı güvenlik denetimi ve daha fazlası gibi güvenlik özelliklerini içerir. Bu durum, şirketlerde kurumsal veri gölünün yanı sıra diğer veri kaynakları genelinde hassas erişim kontrolünü yönetmek için merkezi bir güvenlik çerçevesi ile entegre olmalarını sağlar.

Basitliğe İhtiyaç Duyanlar

Veri erişimi kritik bir görevdir. Starburst, platformların güvenilirliğini kontrol edemese de, ekibinizin ihtiyaç duyduğu veri erişimine her zaman sahip olması için hizmet kesintilerine hazırlanmayı kontrol edebilir. Ayrıca yüksek kullanılabilirlik, otomatik ölçeklendirme ve içgörü panolarını izleme gibi yönetim özellikleriyle yöneticiler, kümelerin durumunu sürekli olarak izleyebilir ve buna göre önlem alabilir.

Nasıl Çalışır?

Starburst'ün Nasıl Çalıştığını Keşfedin!

Performansınızı Bir Sonraki Seviyeye Taşıyın

Geleneksel SQL motorları, veri göllerini sorgularken zorlanırlar ve birden çok kaynağa yayılan büyük verilerle ilgili zorluk yaşarlar. Starburst Enterprise, sorguları hızlandırırken içgörü süresini yalnızca dakikalara indiren yüksek verimli, paralelleştirilmiş bir yürütme yolu sağlar. Veri depolama ve bilgi işlemin gerçek bir şekilde ayrılmasıyla, türünün en iyisi BI uygulamalarından bugün ve yarın daha iyi yararlanmak için her türlü analitik mimarisini geleceğe hazırlıyoruz.

Nerede Olursa Olsun Tüm Verilerinize Kolayca Erişin

Starburst Enterprise ile verileri kopyalama ve taşıma ihtiyacını ortadan kaldırın. Veritabanı, sistem network, büyük veri ve analitik ekipleri olmak üzere her türlü altyapı, veriye bir yerde dokunan tüm ekiplerin kullanımına hazır. Herhangi bir taşıma ve ETL ihtiyacı olmaksızın daha düşük yönetişim ve kaynak yatırımları ile otomatik olarak yönetebileceğiniz farklı veritabanı kaynaklarını birleştirerek verilerinizi en verimli ve etkin şekilde kullanabilirsiniz.

Her Zamankinden Daha Hızlı ve Daha İyi Kararlar Alın

Sorgularınızı dilediğiniz her yerde güçlendirin! Starburst, sorgu motorunun daha hızlı ve daha optimal sorgu planları oluşturmasına olanak tanır, dinamik filtreleme optimizasyonları ise ağ trafiğini ve veri kaynaklarına olan yükü önemli ölçüde azaltır.

  • Maliyete Dayalı Optimizasyon
  • Dinamik Filtreleme
  • İyileştirilmiş Genel Sorgu Performansı
  • Trino ve Veri Kaynağı Arasında Azaltılmış Ağ Trafiği
  • Uzak Veri Kaynağında Azaltılmış Yük
Starburst
TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

Starburst

Kimler için?

BAŞARI HİKAYESİ

Enerjisa Verinin Gücüyle Yükseliyor | Self Servis Analitik Platformu

Self Servis Analitiği platformu Enerjisa’nın kuvvetli analitik yetkinliğinden tüm Enerjisa çalışanlarının yararlanması amacıyla tasarlandı.

HEMEN İZLE
50+
Proje Hayata Geçirildi
200
Katılımcı ile Veri Maratonu Yapıldı
350
Enerjisa Çalışanına Self Service Analitik Ortam Sağlandı

Sizi Tanımak için Sabırsızlanıyoruz

Sizinle iletişim kurmak için sabırsızlanıyoruz. Formu doldurarak en hızlı şekilde size ulaşmamızı sağlayın.

Adınız ve Soyadınız*
Şirket E-Mailiniz*
Telefon Numaranız
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.