TEKNOLOJİLERİMİZ

Teradata

Teradata, basit, güvenilir ve ölçeklenebilir analitik sistemleri sayesinde verilerin müşteri ve iş analitiklerinde kullanılmasına; birden çok analitik sistemden gelen verilerin entegre edilmesine ve daha önceden farkedilmemiş fırsatların anlamlı iş çıktılarına dönüştürmelerine imkan sunar.

İş Ortaklarımız

No items found.

İş Ortaklarımız

Teradata

Kimler için?

İş ekipleri İçin Teradata

İhtiyaç duyulan raporlara ve detaylı veri analizlerine hızlı ve tutarlı olarak erişilebilmesini sağlar. Tüm kurumsal verilerin entegrasyonu ile işinizi daha ön görülü yönetebilirsiniz.

Teknik ekipler için Teradata

Optimum toplam sahip olma maliyeti ve kolay yönetim imkanları ile yatırımın en hızlı geri dönüşünü sağlar. Bilinen ve yaygın olarak kullanılan veri analitiği araçları ile tam uyumludur.

Finans Ekipleri için Teradata

Planlama, bütçeleme, karlılık yönetimi, harcama ve tahmin yetenekleri dahil olmak üzere finansal operasyonları iyileştirmek için eyleme dönüştürülebilir içgörüler kullanın. Doğrudan ve dolaylı maliyetlerle birlikte gelir dağılımının bütünsel bir görünümüyle nesnel iş hedefleri belirleyin.

Ürün Ekipleri için Teradata

Yeni ürün ve hizmetleri keşfetmek, müşteri deneyimini iyileştirmek ve en üst düzeyde büyümeyi ve artan karlılığı desteklemek için mevcut veri kaynaklarını ve gelişmiş analitiği kullanın.

Nasıl Çalışır?

Teradata'nın Nasıl Çalıştığını Keşfedin!

Kurumsal yapay zeka ile sektörleri alt üst edin

Yapay zeka (AI) her şeyi değiştiriyor; endüstrileri, meslekleri ve yaşamları yeniden yapılandırıyor ve otonom araçlardan tüketici elektroniğine kadar her sektörde başarı öykülerine imza atıyor. İş dünyasına giderek daha fazla yerleşen yapay zeka, işletmeler için büyük bir değişimi temsil ediyor. Bu trendde erkenden yerini alan şirketler, sahtekarlık tespiti, üretim performansı optimizasyonu, önleyici bakım ve öneri motorları gibi birçok alanda yüksek etkili iş sonuçlarına sahip oluyor.

Yapılandırılmamış Verilerden Dahi İçgörüler Elde Edin

Büyük veri eğiliminden önce, veri entegrasyonu, bilgiyi bir tür kalıcılıkta (veritabanı gibi) normalleştirdi ve bir değer yarattı. Ancak bu durum artık tek başına kurumdaki tüm verileri yönetmek için yeterli değil. Bu nedenle Teradata ile yapılandırılmamış bir veritabanından dahi değerli içgörüler elde edebilirsiniz.

Büyük veriden şirketiniz için en iyi fırsatları ortaya çıkarın

Günümüzün çetin rekabete sahip iş ortamında, önde gelen büyük veri şirketleri - farklılaşan, üstün performans gösteren ve müşteri ihtiyaçlarına rakiplerinden daha hızlı uyum sağlayan kuruluşlar - büyük veri analitiğine güveniyor. Analitikle birleştiğinde, büyük verilerin amaçlı, sistematik bir şekilde kullanılmasının daha iyi iş sonuçları için fırsatları nasıl ortaya çıkardığını görüyorlar. Sektörlerinin lider kuruluşlar için veri analitiği, yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi ile birlikte karmaşık iş sorunlarının çözülmesinde büyük rol oynuyor.

  • Birden fazla organizasyona hizmet edebilen tekil platform
  • Daha az teknik yönetim, daha fazla iş odaklılık
  • Optimum toplam sahip olma maliyeti için lineer ölçeklenebilirlik
  • Karma İş Yönetimi
  • Zaman serisi, coğrafik ve temporal analiz desteği
  • İleri analitik fonksiyonlar
  • Çoklu platform sorgulama yetenekleri
  • Kolon bazlı tablo imkanı
Teradata
TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

Teradata

Kimler için?

Üretim ve back-end süreçlerinizi optimize edin

Analitik olarak yönlendirilen uygulamalar ile varlıklarınızı izleyin, genel ekipman etkinliğini arttırın, üretim kalitesini güçlendirin ve karlılık öngörülerini genişletin.

Üretim istikrarını geliştirin

Varlık çalışma süresini optimize etmek, verimi artırmak, pazara sunma hızını en üst düzeye çıkarmak, üretim değerini güvenli bir şekilde arttırmak ve üretilebilirliği geliştirmek için ileri analitik, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Yapay Zeka (AI) kullanın.

Ürün/çıktı kalitesini artırın

Kaliteyi artırmak, otomatikleştirilmiş sürekli iyileştirme programları oluşturmak ve sıfır kaza/sıfır kusurlu üretim elde etmek için fabrika düzeyinde IoT verilerini ve gelişmiş analitiği kullanın. Analitik olarak yönlendirilen kalite rutinlerini uygulayarak uçtan uca süreçlerinizde için üretkenliği artırın, ölçeklenebilirlik elde edin ve bir "Tahmini Varlık Yönetimi" metodolojisi oluşturun.

Karlılığı arttırın

İdeal müşteri ve ürün deneyimlerini haritalamak ve herhangi bir veri kaynağından içgörüler sağlamak için gelişmiş üretim analitiği modellerini kullanın. Tüm değer zincirini proaktif olarak yönetin, geliri arttırın, hızlı yatırım getirisi elde etmek ve maliyeti azaltmak için Müşteri İlişkileri Yönetimini geliştirin (ve Müşteri Yaşam Boyu Değerini iyileştirin).

Artan talebe ve regülasyonlara hazırlıklı olun

Finansal hizmetler sektörü, genelleştirilmiş ürünler sunmaktan özel hizmetlere geçiş yapıyor. Regülasyonlar, açık ve işbirliğine dayalı bankacılığa yönelik eğilimler ve sürekli artan güvenlik endişeleri veri ve analitik için yeni yaklaşımları gerekli hale getiriyor.

Müşteri deneyimini yeniden tasarlayın

Müşterileriniz ile ilişkilerinizde sektörünüzde tek finansal deneyimler oluşturmak için veriye dayalı dinleme ve hiper kişiselleştirmeyi kullanın

Gelişmiş risk yönetimi

Karar vermeyi tamamen otomatikleştirin ve risk kararlarını bilanço optimizasyonu ile entegre edin.

Otomasyonu dijitalleştirin

Açık bankacılık ve erişilebilir API'lar aracılığıyla çevikliği ve yeniliği geniş ölçekte artırın, verilerden para kazanmayı teşvik edin.

Artan talebe ve regülasyonlara hazırlıklı olun

Finansal hizmetler sektörü, genelleştirilmiş ürünler sunmaktan özel hizmetlere geçiş yapıyor. Regülasyonlar, açık ve işbirliğine dayalı bankacılığa yönelik eğilimler ve sürekli artan güvenlik endişeleri veri ve analitik için yeni yaklaşımları gerekli hale getiriyor.

Müşteri deneyimini yeniden tasarlayın

Müşterileriniz ile ilişkilerinizde sektörünüzde tek finansal deneyimler oluşturmak için veriye dayalı dinleme ve hiper kişiselleştirmeyi kullanın

Gelişmiş risk yönetimi

Karar vermeyi tamamen otomatikleştirin ve risk kararlarını bilanço optimizasyonu ile entegre edin.

Otomasyonu dijitalleştirin

Açık bankacılık ve erişilebilir API'lar aracılığıyla çevikliği ve yeniliği geniş ölçekte artırın, verilerden para kazanmayı teşvik edin.

Kategori yönetimini yerelleştirin

Her müşteri için tüm mağaza içi ve çevrimiçi deneyimlerinin mümkün olduğunca alakalı olmasını sağlamak için ürün stoğu, fiyatlandırma ve promosyonları optimize edin.

Tedarik zincirinizi kolaylaştırın

Talebi daha iyi tahmin etmek, görünürlüğü iyileştirmek, gerçek zamanlı esnekliği artırmak ve otomasyonu yönlendirmek için sayısız kaynaktan gelen verileri entegre edin.

Kapsamlı kişiselleştirilmiş deneyimler sunun

Her bir müşteriye doğru yerde ve zamanda ulaşmak için tüm içerik ve dağıtım kanallarını birbirine entegre edin.

Sağlam finansal temeller oluşturun

Finansal sistemleri ve öngörüleri entegre edin, çok boyutlu karlılığı ve riski modelleyin ve küçülmeyi, dolandırıcılığı ve kaybı en aza indirin.

Bağlantı Kurun

Fiziksel, sanal ve evde bakım hizmetlerini uyumlu hale getirmek ve gerçek zamanlı veriye dayalı karar vermeyi geliştirmek için veri kaynakları ve sistemler genelinde erişimi kolaylaştırın.

Kişiselleştirin

Her bir hastanın özel ihtiyaçlarını karşılamak için sağlık hizmetleri çözümlerini ve yaklaşımlarını özelleştirin.

Keşfedin

Yeni teşhisleri, hastalık ilerlemelerini ve sağlık risklerini daha iyi tahmin etmek için yapay zekanın yeteneklerinden yararlanın.

Değere Dayalı Bakım Sözleşmesi

Sağlık planlarını, sağlayıcıları, üreticileri ve hasta sonuçlarına bağlı geri ödemelerdeki diğer maliyetleri yönetmek için Değere Dayalı Bakım sözleşmesine geçin.

Ağ güvenilirliğini artırın

Varlıklar başarısız olmadan önce ayrıntılı içgörülerle mevcut ortamınızı mümkün olduğunca verimli bir şekilde yönetin. Ağınızın güvenilirliğini ve kamu güvenliğini artırın.

Müşteri deneyimini iyileştirin

Tüketim kalıplarından ve ağ davranışlarından elde edilen verilere dayalı içgörülerle müşterilerin tasarruf etmesine ve bilgilendirilmesine yardımcı olan girişimleri destekleyin.

Bütüncül bir yönetim elde edin

Verilerinizi doğru şekilde kullanın ve kurumunuz kendi kendini sürdüren, talepleri karşılayan bir makine haline gelsin.

İşinizi hızlandırın

Engelleri ortadan kaldırın ve tüm verileri bireysel müşteri detayında elde edin.

Süreçlerinizi entegre edin

Tüm işlevleri entegre edin ve işletme genelinde öngörüleri yönlendirin.

Kurumsal Çapta Veri Erişimi

Süreçleri ve hizmetleri sürekli olarak optimize ederek verilere kurumsal çapta erişim sağlayın.

Analitik Uygulamalar

İş gereksinimlerine doğrudan hitap eden, hibrit ortamlarla ilişkili karmaşıklığı ortadan kaldıran ve önceden görünmeyen fırsatları eyleme dönüştürülebilir içgörülere dönüştüren denenmiş, test edilmiş ve başarısı kanıtlanmış Müşteri Deneyimi, Finans Altyapısı ve Endüstriyel Zeka çözümlerini kullanın.

Gerçek Zamanlı Etkileşim Yöneticisi

Pazarlama iletişimini güçlendirmek, doğru mesajları ve teklifleri göndermek ve gerçek zamanlı çapraz satışı desteklemek için kendi kendine öğrenen bir motordan yararlanın.

Müşteri Etkileşim Yöneticisi

Birden fazla kanal, ürün hattı ve iş yeri genelinde müşteri iletişimini planlamak, geliştirmek ve yönetmek için entegre, kurumsal bir yaklaşım benimseyin.

Müşteri Memnuniyeti Endeksi

Bütünsel bir Müşteri Memnuniyeti Endeksi puanı oluşturmak için kullanılan verileri ve temas noktalarını birleştirin.

BAŞARI HİKAYESİ

Fibabanka Verinin Gücüyle Yükseliyor

Fibabanka için veri yönetişimini temelden ele alıp, veriyi nasıl daha etkin yönetebiliriz amacıyla yola çıktık

HEMEN İZLE
22
Keşif Kuralı Yazıldı
11
Axon Facet üzerinde Geliştirme Yapıldı
8
Farklı Sistemde Veri Keşfi Çalışması Yapıldı

Sizi Tanımak için Sabırsızlanıyoruz

Sizinle iletişim kurmak için sabırsızlanıyoruz. Formu doldurarak en hızlı şekilde size ulaşmamızı sağlayın.

Adınız ve Soyadınız*
Şirket E-Mailiniz*
Telefon Numaranız
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.