TEKNOLOJİLERİMİZ

Looker

Verileri deneyimleme ve anlamlı çıktılar üretme süreçleri her geçen gün değişiyor. Looker etkili bir dashboard üretmenin yanı sıra size yeni imkanlar da sunuyor. Kullanıcılar için analizleri, güçlü veri odaklı deneyimlere dönüştürerek verilerinizden daha fazla değer elde etmenize olanak sağlıyor.

İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız

Looker

Kimler için?

Pazarlama Ekipleri

Müşterilerinizin satın alma yolculukları hakkında daha derin bilgiler edinebilirsiniz. Looker'ı kullanarak birden çok veri kümesini birleştirebilir, kanallar arası müşteri davranışını izleyebilir ve müşterilerinizle ilgili bilginizi artırabilecek birçok farklı özelliğe göre müşterilerinizi segmentlere ayırabilirsiniz.

Üretim Ekipleri

Kullanıcı deneyimini anlamak, başarılı bir ürün yaratmanın ve geliştirmenin bir parçası olabilir. Ürün analitiği için Looker'ı kullanmak, ürün yöneticilerinin ve mühendislerin ürün değişikliklerinin etkisini, müşteri segmentleri arasındaki davranış farklılıklarına ilişkin net bilgiler içeren ürünler tasarlamasını ve geliştirmesini kolaylaştırır.

Satış Ekipleri

Looker'ın bulut tasarımı, kuruluşunuz genelinde kafa karışıklığını ve anlaşmazlığı azaltabilen güvenilir bir ortam sunarken, tek bir gerçek kaynağı olabilen satış verileri için gelişmiş bir analitik sağlar. Bu üst yönetimden, satış temsilcilerine kadar tüm paydaşların satış verileri analizlerine daha fazla güvenmelerine imkan tanır ve geliri arttırmaya olanak sağlar.

Veri Bilimi Ekipleri

Looker yönetilen veriler sağlayabilir, böylece ihtiyacınız olan ölçümler önceden tanımlanmış, yeniden kullanılabilir ve güvenilir olur. Bu, bağlı kaynaklardan doğrudan gelişmiş analitik modellerinize veri toplamayı, birleştirmeyi ve beslemeyi kolaylaştırır.

Nasıl Çalışır?

Looker'ın Nasıl Çalıştığını Keşfedin!

Server kurulum, yükseltme ve bakım ihtiyacını ortadan kaldırın

Looker sizin yerinize meta datayı saklar ve yedekler. Tarayıcı tabanlı geliştirmeye olanak tanır. Ayrı bir uygulama ve yazılım yükleme zahmeti olmaz ve herhangi bir cihazdan direk tarayıcı ile bağlanıp geliştirme yapmanıza imkan sunar. Masaüstü, tablet ve mobil cihazlar için optimize edilmiştir.

Esnek ve güvenilir veri modeli

LookML veri modelleme katmanı ile model oluşturulup, bu model sayesinde esnek bir yapı inşaa edebilirsiniz. Oluşturulan bu yapı sayesinde farklı raporlar için ekstra zaman ve efor harcamadan aynı modeller tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Ayrıca in-memory olarak çalışmadığı için verileri, alınan veri tabanında bırakır ve veri hızı konusunda mükemmel bir performans sunar.

Geleneksel İş Zekasından Veri Deneyimine

Verilerin gerçek değerini ortaya çıkarmak için şirketlerin geleneksel iş zekasını (BI) aşan ve verileri operasyonel iş akışlarına yerleştiren çözümlere ihtiyacı var. Dijital dönüşümü hızlandırmak, modern veri ürünleriyle büyümeyi desteklemek ve iş gücünüzü güçlendirmek için anlamlı veri deneyimleri oluşturun.

  • Modern İş Zekası (BI) ve analitik çözümler
  • Entegre İçgörüler
  • Veriye Dayalı İş Akışları
  • Özelleştirilmiş Uygulamalar
  • Uçtan Uca Tek Bir Platform
  • Hızlı Değer Elde Etme Süresi
  • Daha Akıllı İşletim
Looker
TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

Looker

Kimler için?

Satış performansınızı optimize edin

Looker, değerli bilgiler sağlayabilen ve promosyon döngülerinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olan üretim iş zekası çözümleri sağlar. Talep aşamalarındaki problemleri keşfedebilir, satın alma yolundaki sorunlu noktaları bulabilir ve sonuç olarak karınızı maksimize edebilirsiniz.

Üretim trendlerini belirleyin

Neyin trend olduğu hakkında hiçbir veriniz yoksa, trendlerin zirvesinde nasıl kalabilirsiniz? Her bir kategori için markalarınızın performansı hakkında daha fazla bilgi edinmek, ürün kullanılabilirliğini analiz etmek, tedarik zinciri verimliliğindeki boşlukları belirlemek ve gereksiz harcamaları azaltmak için üretim verileri analitiğini kullanabilirsiniz.

Müşterilerinizi tanıyın

Müşterilerinize istediklerinden daha fazlasını verebilmeniz ve bu süreçte gelirinizi artırmanıza destek olabilmeniz için müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edinin. Üretim işletmeleri için analiz yazılımı ile müşteri davranışını izleyebilir, hangi müşterilerin değerli olduğunu belirleyebilir ve alışveriş sepeti davranışına ilişkin bilgi edinebilirsiniz.

Gelir Artışı Sağlayın

Looker, işletmelerin yüksek potansiyelli büyüme alanlarını ortaya çıkarmak ve müşteri davranışına ilişkin daha iyi bir öngörü geliştirmek için geliri, marjları ve satışları daha iyi anlamalarına yardımcı olacak verilere kolayca erişmelerini sağlar.

Veriye Dayalı Stratejiler Oluşturun

Ekipler arasında işbirliğini güçlendirerek birleştirici bir veri deneyimine kavuşun. Müşteri odaklı perakende verileriyle, müşteri segmentlerini tanımlamak, çok kanallı perakende pazarlama stratejilerini optimize etmek ve kapsamlı kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri oluşturmaya yardımcı olmak için mağaza içi ve online verilerden yararlanın.

Tedarik Zincirlerini Yönetin

Looker, fiyatlandırmayı optimize etmeye ve iadeleri azaltmaya yardımcı olabilecek neredeyse gerçek zamanlı perakende trendlerini belirlemek için yapay zekayı kullanan hızlı ve esnek bir çözümdür. Analitik perakende yazılımı, karmaşık tedarik zincirlerini yönetmek için verilerden yararlanır ve inovasyon yoluyla envanter ihtiyaçlarını planlayarak karlılığı destekler.

Gerçek zamanlı verilere hızlı ve güvenli erişim elde edin

Looker'ın veri yönetişimi yetenekleri, kullanıcılara atanan izin düzeyine özel verilere gerçek zamanlı erişimin sağlanmasına yardımcı olur. Kuruluşunuzdaki kullanıcılar, bir veri analistinin gözetimine ihtiyaç duymadan kendi sorularının yanıtlarını kendileri keşfedebilir.

Verilerinizi güvenli ve uyumlu tutun

Karmaşık yönetmelikler, tıbbi kayıtlardan sigorta suçlarına kadar çok çeşitli verileri yönetmeyi zorlaştırabilir. Looker, on-prem ya da bulutta farklı veritabanlarında depolanan veriler arasındaki yeni içgörülerin ve bağlantıların ilişkisini bulmanıza yardımcı olur.

Verimliliği ve hasta bakımını iyileştirin

Looker platformu, sağlık çalışanları için hasta bakımlarını iyileştirmeyi desteklemek ve gelecekteki potansiyel sağlık risklerini belirlemek için hasta bilgilerine erişmesine imkan sunar.

BAŞARI HİKAYESİ

LC Waikiki Verinin Gücüyle Yükseliyor

LC Waikiki ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen bu proje ile veri işleme hızını ortalama 13 kat, maksimumda ise 30 kat arttırmayı başardık

HEMEN İZLE
12 Kat
Veri İşleme Hızını Ortalamada Arttırdık
30 Kat
Veri İşleme Hızını Maksimumda Arttırdık
10 Kat
Veri Ambarında Veriyi Sunuma Hazır Hale Getirme Hızını Arttırdık

Sizi Tanımak için Sabırsızlanıyoruz

Sizinle iletişim kurmak için sabırsızlanıyoruz. Formu doldurarak en hızlı şekilde size ulaşmamızı sağlayın.

Adınız ve Soyadınız*
Şirket E-Mailiniz*
Telefon Numaranız
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.