TEKNOLOJİLERİMİZ

Google Cloud

Google Cloud, fiyatlandırmaya yönelik şeffaf ve yenilikçi yaklaşımıyla tasarruf etmenizi sağlar. Anthos, platform yönetimi için harcanan süreyi %40 ila %55 oranında azaltır. Uygulamaları şirket içinde çalıştırmaya kıyasla Google Cloud'a taşıyarak %32'ye kadar tasarruf imkanı yakalayabilirsiniz.

İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız

Google Cloud

Kimler için?

Pazarlama Ekipleri İçin

Güçlü kanal performansı raporlamasını ve tahmine dayalı pazarlama analitiğini etkinleştirin ve bütünsel pazarlama içgörüleri elde edin. Google Cloud'un makine öğrenimi özelliklerinden yararlanarak tahmine dayalı ve gelişmiş kitle segmentleri oluşturun.

İnovasyon Ekipleri İçin

Google Cloud'un veritabanı ve iş analizi teklifleri, müşterilerin karar alma inovasyonunu iyileştirmek için bilgileri operasyonel hale getirmesine olanak tanır. Bu sayede içgörüleri operasyonel hale getirebilir ve yenilik sürecini hızlandırabilirsiniz.

Güvenlik Ekipleri İçin

Google Cloud ürün ve entegrasyonları sayesinde tehdit yönetimine yönelik uyarlanabilir, çevik ve yüksek düzeyde otomatikleştirilmiş bir yaklaşım kazanın.

Altyapı Ekipleri İçin

Yüksek performanslı bilgi işlem çözümü sayesinde ölçeklenebilir iş yüklerini desteklemek için uygun maliyetli, güçlü ve esnek altyapı ile en karmaşık bilgi işlem zorluklarını çözün.

Nasıl Çalışır?

Google Cloud'u Keşfedin!

Google Cloud'un Akıllı Analiz Çözümleriyle Yeniliğe Yön Verin

Google Cloud Smart Analytics Platform, veri odaklı kuruluş olmanın en kolay yolunu sağlayan esnek, açık ve güvenli bir analiz platformudur. Google'ın yapay zeka ve internet ölçeğinde hizmetler oluşturma konusundaki onlarca yıllık inovasyonunu temel alır ve Google'ın hizmetlerini (ör. Web Arama, Gmail, Haritalar, YouTube) destekleyen kanıtlanmış ve güvenilir teknoloji ilkelerine dayanır. Bugün yüzlerce kurum, Google Cloud'un sunduğu veriye dayalı dönüşüm sağlama yeteneği için veri bulutlarını oluşturmak adına Google Cloud'u tercih ediyor.

Tek Bir Yapay Zeka (AI) Platformu, İhtiyacınız Olan Bütün Makine Öğrenmesi Araçları

Vertex AI, makine öğrenmesi oluşturmak için Google Cloud hizmetlerini tek bir birleşik kullanıcı arayüzü ve API altında bir araya getiriyor. Vertex AI'da artık AutoML veya özel kod kullanarak modelleri kolayca eğitebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Tüm modelleriniz tek bir merkezi model havuzunda depolanır. Bu modeller Vertex AI üzerindeki aynı uç noktalara dağıtılabilir.

En Zorlu İş Problemlerine Google Cloud ile Çözüm Bulun

Google Cloud'un esnek altyapı modernleştirme yaklaşımları sayesinde yapay zekadan akış analitiğine kadar Google Cloud'un tüm inovatif çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

  • Altyapı modernizasyonu
  • Uygulama modernizasyonu
  • Akıllı analitik
  • Yapay zeka ve makine öğrenimi
  • Verimlilik ve işbirliği
  • Veritabanı çözümleri
  • Güvenlik
  • API'lar ve Uygulamalar
Google Cloud
TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

Google Cloud

Kimler için?

Hibrit Bulut Platformunu Keşfedin

Üretim için hibrit bulut Anthos, şirket içi ve bulut ortamları arasında tutarlılık sağlayan ve uygulama geliştirmeyi hızlandıran açık bir hibrit bulut platformudur.

İşbirliğini Güçlendirin

Daha hızlı ve daha etkin çalışmak için tüm ekipler arasındaki işbirliğini uçtan uca güçlendirin.

AR-Ge Süreçlerinizi Hızlandırın

Yapay Zeka ile desteklenen ürün ve çözümler sayesinde inovasyon için yeni içgörüler ortaya çıkarın ve yüksek performanslı bilgi işlem ile mühendislik ve tasarım süreçlerinizi hızlandırın.

İş Sonuçlarını Yönlendiren Gelişmiş Analitik ve İçgörüler

Sunucusuz, yüksek düzeyde ölçeklenebilir ve uygun maliyetli bulut veri ambarı olan BigQuery ile verilerden yeni içgörüler elde ederek bilgiye dayalı kararları hızlı ve kolay bir şekilde alın.

Operasyonları ve ürün geliştirmeyi optimize edin

Visual Inspection AI çözümü, kusurlu ürünleri tespit etmeyi otomatikleştirerek üreticilerin verimi artırmasına ve yeniden işleme maliyetlerinin azaltmasına imkan sunar.

Dijital ve çok kanallı gelir artışını yakalayın

Google Cloud'un güvenilirliğinden ve ölçeklenebilirliğinden yararlanmak için e-ticaret platformunuzu buluta taşıyarak hem web sitenizin performansını hem de müşteri deneyiminizi iyileştirin.

Ürün keşif çözümlerini keşfedin

Müşterileriniz için etkileşimi artırmaya ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunmaya yardımcı olan perakende çözümleriyle ürün keşfini iyileştirin.


Veri ambarı modernizasyonu

Google Cloud'un modern veri ambarına geçerek günümüzün perakende analiz taleplerini keşfedin ve işletmenizi sorunsuz bir şekilde ölçeklendirin.

Müşteri veri platformları

Pazarlama ve müşteri hizmetleri ekiplerinin başarısını artırmak için müşteri veri platformunu güçlendirin.

Olağanüstü bir müşteri deneyimi sunun

Müşterilerinizin ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayın, müşteri memnuniyetini artırın ve yapay zeka ile müşteri hizmetleri deneyimlerini iyileştirin.

İş operasyonlarını yeniden tasarlayın

Yapay zeka platformuyla talep, envanter ve lojistik süreçleri geliştirin ve optimize edin.

Teslimat süreçlerinizi iyileştirin

5G ve bulut ağ ürünleri ile akıllı depolama, varlık takibi ve filo yönlendirme gibi çözümleri kolayca yönetin.

Esnek ve sürdürülebilir bir tedarik zinciri oluşturun

Gerçek zamanlı olayları işleyip analiz ederek doğal, operasyonel ve finansal riskleri tahmin edin ve bunlara yanıt verin.

Sürdürülebilirlik sağlayın

Uzun ömür ve iş sürekliliği sağlarken riski, maliyetleri ve çevresel etkiyi en aza indirin.

Tedarik zincirinizi otonom olarak çalıştırın

Uçtan uca görünürlük, uyarıya dayalı olay yönetimi ve ekipler arasında işbirliği ile tedarik zincirinizin dijital ikizini oluşturun.

İş süreçlerini otomatikleştirin

Tedarik ve nakliye gibi süreçleri kolaylaştırmak için yapay zeka çözümleri ve otomasyonu devreye alın.

5G'den değer yaratın

5G ağınızı, Google Cloud'un önde gelen teknolojilerini ve uç bilgi işlemi kurumsal müşterilere hizmet etmek için bir araya getirin.

Antos'u Keşfedin

Yeni ağ merkezli uygulamalar oluşturun veya mevcut uygulamaları modernleştirin ve bunları şirket içinde ve birden çok bulutta güvenli bir şekilde çalıştırın.

Operasyonel verimliliği yönetin

API yönetimini şirket içinde, bulutta veya hibrit bir yapılandırmada güvenli bir şekilde yönetin, ölçün ve bunlardan gelir sağlamanıza olanak tanıyan Apigee ile çevikliği artırın.

Verilerle müşteri yolculuğunu yeniden tasarlayın

Gerçek zamanlı içgörüler elde edin, karmaşayı azaltmak için veriye dayalı kararlar alın, ağ optimizasyonlarını yönetin, dolandırıcılığı tespit edin ve veri ağırlıklı IoT çözümlerini uygulayın.

BAŞARI HİKAYESİ

Yapı kredi Verinin Gücüyle Yükseliyor

Yapı kredi için geliştirilen proje kapsamında mevcut veri ambarını Informatica teknolojimizi kullanarak modernleştirmek üzere yola çıktık.

HEMEN İZLE
Metadata Entegrasyonu Yapıldı

Sizi Tanımak için Sabırsızlanıyoruz

Sizinle iletişim kurmak için sabırsızlanıyoruz. Formu doldurarak en hızlı şekilde size ulaşmamızı sağlayın.

Adınız ve Soyadınız*
Şirket E-Mailiniz*
Telefon Numaranız
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.