TEKNOLOJİLERİMİZ

Informatica

Informatica Intelligent Data Platform ürün ve çözümleri ile bütün veri yönetimi ihtiyaçlarınızı karşılayın, süreçlerinizi tam entegre tek bir platformdan yönetin ve dijitalleşme süreçlerinizi hızlandırın.

İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız

Informatica

Kimler için?

Veri Yönetişimi

Informatica ile sadece verilerin kendisini değil, ilişkilerini, kökenini ve sahibini, teknik ve kurumsal meta verilerinizi, etki analizini, veri profili oluşturmayı, veri sertifikasyonu ve sınıflandırmasını tek bir platformdan yönetin. Kurum genelinde işbirliği fırsatlarını yakalayın.

Ana Veri Yönetimi

Farklı ortamlarda bulunan kritik ana verileri merkezi bir alanda toplayarak tekilleştirme, ilişkilendirme, zenginleştirme gibi süreçlerden geçirin ve farklı birim, lokasyon, uygulama, kanal ve süreçlere rahatlıkla servis edilmesini sağlayın. Müşteri başta olmak üzere ürün, tedarik, finans, referans veri gibi birçok domain için 360 derece görüntü elde ederek satışın arttırılması, operasyonel maliyetlerin düşürülmesi gibi birçok alanda hedeflerinize ulaşın.

Intelligent Cloud Data Management

Tüm veri yönetimi ihtiyaçlarınız için verilerinizi kurum dışına çıkarmadan, cloud-native platform hizmeti ile yönetin. Sektörün ilk ve en kapsamlı yapay zeka destekli veri yönetimi platformu size veri yönetiminde ihtiyacınız olan tüm çözümleri tek bir platformda sunuyor.

Veri Entegrasyonu & Veri Kalitesi

Gelişen veri depolama sistemleri ile karmaşıklaşan veri entegrasyonu süreçlerinizi yapay zeka ile desteklenen tek bir platformdan yönetin. Hem entegrasyon aşamasında hem de entegrasyon bağımsız veri kalitesi süreçlerinizi kolayca yürütün.

Nasıl Çalışır?

Informatica'nın Nasıl Çalıştığını Keşfedin!

Güvendiğiniz Lider Teknolojiler ile İnovasyona Yön Verin!

Informatica’nın alanında lider geniş partner ağı ile verilerinizin gücünü entegre edin, ihtiyacınız olan yeniliklere ulaşın ve hızlanın. Bulut öncelikli girişimlerinizi hızlandırmanıza yardımcı olmak için üst düzey bulut platformları ve teknoloji sağlayıcıları ile işbirliği içindeyiz. AWS, Azure, Snowflake ve Google Cloud'da bulut veri ambarı ve veri gölü modernizasyonunu hızlandırmak için binlerce şirket bize güveniyor. Veri yönetimi ve ETL/ELT teknoloji ürünlerimiz tüm bulut platformlarında yerel olarak çalışır.

Intelligent Data Platform ile bütünleşik ve modüler çözümü keşfedin!

Farklı modülleri birbiri ile hazır ve entegre halde sunan Data Platform ile ihtiyacınız olan çözümleri bir bütün olarak kullanabildiğiniz gibi sadece ihtiyacınız olan çözümü de entegre edebilirsiniz. Informatica’nın yeni nesil platformunda bulunan CLAIRE, makine öğrenimi ve diğer yapay zeka tekniklerini kullanarak, temel veri yönetimi ve yönetişim süreçlerinizi hızlandırmanıza ve otomatikleştirmenize yardımcı olur.

CLAIRE’ın Gücüyle Tanışın

Yazılımcılar ve Veri Mimarları için Yapay Zeka CLAIRE, kullanıcı etiketlerinden benzer verileri otomatik olarak çıkarabilir, veriler arasındaki ilişkileri keşfedebilir, hedef şemaları kaynak verilere bağlamak ve veri entegrasyonunu otomatikleştirmeye yardımcı olan şema eşleştirmesini kullanabilir. Daha doğru eşleştirme sağlar ve yapılandırılmamış ve yarı yapılandırılmış verileri eşleştirmenize olanak tanır.

  • Veri Entegrasyonu
  • API & APP Entegrasyonu
  • Veri Kalitesi
  • Ana Veri Yönetimi
  • Müşteri & İş 360
  • Veri kataloğu
  • Yönetişim & Gizlilik
Informatica
TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

Informatica

Kimler için?

Operasyonel verimliliği optimize edin

Küresel dijital dönüşümde yerinizi almak için süreçlerinizi dijitalleştirin ve farklı sistemleri birbirine entegre edin.

Tedarik zinciri süreçlerinizi güçlendirin

Tek bir merkezden yönetilen yüksek kaliteli veri ve gelişmiş analitik görünümüyle tedarik zincirlerinde şeffaflık, kalite, çevik ve esnek hizmet verme becerisi kazanın.

Çok kanallı ürün deneyimleri sunun

Farklı kanallar arasında harika bir ürün deneyimi sağlayın,  kullanıma hazır, konsolide, doğru ve zengin ürün verilerine sahip olun.

Mevzuat uyumluluğunu sağlayın

Yerel pazar ve küresel uyumluluk gereksinimlerini sağlarken, tutarlılık ve kalite için ürün ve tedarik süreçlerinizi tek bir yerden yönetin.

Riskinizi yönetin ve sektörel düzenlemelere uyumluluk sağlayın.

Verilerinizin kalitesini iyileştirin ve verilerinize olan güveni artırın. Kapsamlı veri yönetişimi ile sürdürülebilirliği, esnekliği ve verimliliği artırın ve verilerinize şeffaflık kazandırın. Risklerinizi anlayın, veri yönetişimini operasyonel hale getirin ve verilerinizi demokratikleştirin.

Müşteri deneyimini (CX) geliştirin.

Müşterilerinizin kim olduğunu anlayın. Günümüzün tüketicileri, finansal kurumlarıyla zamanında, kişiselleştirilmiş ve bağlama dayalı etkileşimler beklemektedir. Farklı yerlerde bulunan verilerinizi entegre edin ve verilere gerçek zamanlı erişim sağlayın.

Riskinizi yönetin ve sektörel düzenlemelere uyumluluk sağlayın.

Kapsamlı veri yönetişimi ile sürdürülebilirliği, esnekliği ve verimliliği artırın. Verilerinize olan güveni artırın ve verilerinize şeffaflık kazandırın. Risklerinizi anlayın, veri yönetişimini operasyonel hale getirin ve verilerinizi demokratikleştirin.

Müşteri deneyimini (CX) geliştirin.

Günümüzün tüketicileri, finansal kurumlarıyla zamanında, kişiselleştirilmiş ve bağlama dayalı etkileşimler beklemektedir. Farklı yerlerde bulunan verilerinizi entegre edin, verilere gerçek zamanlı erişimden sağlayın, verilerinizin kalitesini iyileştirin ve müşterilerinizin kim olduğunu anlayın.

Müşteri deneyimini geliştirin

Müşteri sadakatini ve gelirinizi artırmak için müşteri ile ilgili, kişiselleştirilmiş deneyimler oluşturun.

Çok kanallı satın alma deneyimleri sunun

İlgi çekici araştırma ve alışveriş deneyimleri sunmak için zengin, ilgili ve tutarlı ürün içerikli sağlayın.

Veri gizliliğini güçlendirin

Kişisel verileri ve yasal uyumluluğu koruyarak müşteri güvenini artırın, veri gizliliği riskini yönetin.

İş süreçlerinizi otomatikleştirin

Esnek bir tedarik zinciri oluşturmak için uygulamalarınızı entegre edin, iş süreçlerinizi otomatikleştirerek üretkenliği artırın ve maliyetlerinizi azaltın. Üretimden teslimata kadar tüm perakende ekosisteminizi senkronize ederek talep tahminini daha doğru hale getirin, etkili pazarlama kampanyaları yürütün ve satışları artırın.

Hasta deneyimini değiştirin ve zenginleştirin.

Son derece kişiselleştirilmiş bir sağlık hizmeti deneyimi için altyapı oluşturun, rekabette farklılaşma sağlayın ve hastalarınızı daha iyi tanıyarak onlara muhteşem bir deneyim yaşatın.

İşbirliğini etkinleştirin ve hassas verileri korunmasını sağlayın.

Güvenilir veriler klinik ve ticari karar verme süreçleri için esastır. Üyelerinizin, hastalarınızın ve hizmet sağlayıcılarınızın güvenini kazanmak ve korumak için bu verilerin korunmasını sağlayın.

Müşteri analitiği ile öngörülerinizi güçlendirin.

Güvenilir verilerden içgörüler elde ederek hasta erişimini iyileştirin, bakım kalitesini artırın, verimliliği yükseltin ve varsa eşitsizlikleri azaltın.

Self Servis - Tedarikçi

Yeni tedarikçilerin portal üzerinden kaydolmalarına izin verin ve gerekli bilgileri doğru ve kalite kontrolü gereksinimlerini sağladıklarından emin olun. Ana verilerle beslenen iş uygulamamızla tedarikçi bilgilerini stratejik olarak yönetin.

Yeni tedarikçi katılımı

Tedarikçi katılımını (onboarding) uygun hale getirmek için tedarikçi tarafından sağlanan bilgi ve belgelere kolayca erişin ve kolayca doğrulayın.

Ürün 360 entegrasyonu

Satıcıların yeni ürün katalogları yüklemesine izin verin; eksiksiz bilgiye sahip olduğunuzdan emin olmak için Informatica Product 360'tan yararlanın.

Tedarikçi riski ve uyumluluğu

Tedarikçilerinizin hizmet ve malzemeleri nereden ve kimden temin ettiklerini öğrenin.

Performans Yönetimi

Tedarikçilerin performansını analiz edin ve konumları, tedarik edilen ürünleri, fatura durumunu veya işe alım süresini izleyin.

Müşterilerinizin 360 derece görüntüsünü oluşturun

Kurumsal verilerinizin 360 derece görünümü için entegre self-servis araçlarını kullanarak, iş birimleri ve IT ekiplerinin veri güvenilirliğini veri kalitesiyle birlikte etkin ve toplu olarak korumasını sağlayın.Mevzuatla Uyumlu Hareket Edin

Veri gizliliği tercihlerini, veri sahibi haklarını ve mevzuat uyumluluğunu verimli bir şekilde raporlamak için merkezi tek bir platformdan yönetin. KVKK Mevzuat uyumluluğunu yönetin.


Veri Entegrasyonunu Güçlendirin

Aynı anda birden çok veri türünün veri kalitesini yönetin. Daha hızlı ve daha bilinçli karar vermek için büyük hacimli verilerdeki eğilimleri, kalıpları ve olayları hızla tanımlayın.Müşteri İçgörüleri Oluşturun

Olağanüstü ve son derece kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri sunabilmeniz için akıllı müşteri içgörülerini keşfedin.

BAŞARI HİKAYESİ

LC Waikiki Verinin Gücüyle Yükseliyor

LC Waikiki ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen bu proje ile veri işleme hızını ortalama 13 kat, maksimumda ise 30 kat arttırmayı başardık

HEMEN İZLE
12 Kat
Veri İşleme Hızını Ortalamada Arttırdık
30 Kat
Veri İşleme Hızını Maksimumda Arttırdık
10 Kat
Veri Ambarında Veriyi Sunuma Hazır Hale Getirme Hızını Arttırdık

Sizi Tanımak için Sabırsızlanıyoruz

Sizinle iletişim kurmak için sabırsızlanıyoruz. Formu doldurarak en hızlı şekilde size ulaşmamızı sağlayın.

Adınız ve Soyadınız*
Şirket E-Mailiniz*
Telefon Numaranız
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.