TEKNOLOJİLERİMİZ

Informatica

Informatica Intelligent Data Platform ürün ve çözümleri ile bütün veri yönetimi ihtiyaçlarınızı karşılayın, süreçlerinizi tam entegre tek bir platformdan yönetin ve dijitalleşme süreçlerinizi hızlandırın.

İş Ortaklarımız

Informatica

Kimler için?

Operasyonel verimliliği optimize edin

Küresel dijital dönüşümde yerinizi almak için süreçlerinizi dijitalleştirin ve farklı sistemleri birbirine entegre edin.

Tedarik zinciri süreçlerinizi güçlendirin

Tek bir merkezden yönetilen yüksek kaliteli veri ve gelişmiş analitik görünümüyle tedarik zincirlerinde şeffaflık, kalite, çevik ve esnek hizmet verme becerisi kazanın.

Çok kanallı ürün deneyimleri sunun

Farklı kanallar arasında harika bir ürün deneyimi sağlayın,  kullanıma hazır, konsolide, doğru ve zengin ürün verilerine sahip olun.

Mevzuat uyumluluğunu sağlayın

Yerel pazar ve küresel uyumluluk gereksinimlerini sağlarken, tutarlılık ve kalite için ürün ve tedarik süreçlerinizi tek bir yerden yönetin.

Riskinizi yönetin ve sektörel düzenlemelere uyumluluk sağlayın.

Verilerinizin kalitesini iyileştirin ve verilerinize olan güveni artırın. Kapsamlı veri yönetişimi ile sürdürülebilirliği, esnekliği ve verimliliği artırın ve verilerinize şeffaflık kazandırın. Risklerinizi anlayın, veri yönetişimini operasyonel hale getirin ve verilerinizi demokratikleştirin.

Müşteri deneyimini (CX) geliştirin.

Müşterilerinizin kim olduğunu anlayın. Günümüzün tüketicileri, finansal kurumlarıyla zamanında, kişiselleştirilmiş ve bağlama dayalı etkileşimler beklemektedir. Farklı yerlerde bulunan verilerinizi entegre edin ve verilere gerçek zamanlı erişim sağlayın.

Riskinizi yönetin ve sektörel düzenlemelere uyumluluk sağlayın.

Kapsamlı veri yönetişimi ile sürdürülebilirliği, esnekliği ve verimliliği artırın. Verilerinize olan güveni artırın ve verilerinize şeffaflık kazandırın. Risklerinizi anlayın, veri yönetişimini operasyonel hale getirin ve verilerinizi demokratikleştirin.

Müşteri deneyimini (CX) geliştirin.

Günümüzün tüketicileri, finansal kurumlarıyla zamanında, kişiselleştirilmiş ve bağlama dayalı etkileşimler beklemektedir. Farklı yerlerde bulunan verilerinizi entegre edin, verilere gerçek zamanlı erişimden sağlayın, verilerinizin kalitesini iyileştirin ve müşterilerinizin kim olduğunu anlayın.

Müşteri deneyimini geliştirin

Müşteri sadakatini ve gelirinizi artırmak için müşteri ile ilgili, kişiselleştirilmiş deneyimler oluşturun.

Çok kanallı satın alma deneyimleri sunun

İlgi çekici araştırma ve alışveriş deneyimleri sunmak için zengin, ilgili ve tutarlı ürün içerikli sağlayın.

Veri gizliliğini güçlendirin

Kişisel verileri ve yasal uyumluluğu koruyarak müşteri güvenini artırın, veri gizliliği riskini yönetin.

İş süreçlerinizi otomatikleştirin

Esnek bir tedarik zinciri oluşturmak için uygulamalarınızı entegre edin, iş süreçlerinizi otomatikleştirerek üretkenliği artırın ve maliyetlerinizi azaltın. Üretimden teslimata kadar tüm perakende ekosisteminizi senkronize ederek talep tahminini daha doğru hale getirin, etkili pazarlama kampanyaları yürütün ve satışları artırın.

Hasta deneyimini değiştirin ve zenginleştirin.

Son derece kişiselleştirilmiş bir sağlık hizmeti deneyimi için altyapı oluşturun, rekabette farklılaşma sağlayın ve hastalarınızı daha iyi tanıyarak onlara muhteşem bir deneyim yaşatın.

İşbirliğini etkinleştirin ve hassas verileri korunmasını sağlayın.

Güvenilir veriler klinik ve ticari karar verme süreçleri için esastır. Üyelerinizin, hastalarınızın ve hizmet sağlayıcılarınızın güvenini kazanmak ve korumak için bu verilerin korunmasını sağlayın.

Müşteri analitiği ile öngörülerinizi güçlendirin.

Güvenilir verilerden içgörüler elde ederek hasta erişimini iyileştirin, bakım kalitesini artırın, verimliliği yükseltin ve varsa eşitsizlikleri azaltın.

Self Servis - Tedarikçi

Yeni tedarikçilerin portal üzerinden kaydolmalarına izin verin ve gerekli bilgileri doğru ve kalite kontrolü gereksinimlerini sağladıklarından emin olun. Ana verilerle beslenen iş uygulamamızla tedarikçi bilgilerini stratejik olarak yönetin.

Yeni tedarikçi katılımı

Tedarikçi katılımını (onboarding) uygun hale getirmek için tedarikçi tarafından sağlanan bilgi ve belgelere kolayca erişin ve kolayca doğrulayın.

Ürün 360 entegrasyonu

Satıcıların yeni ürün katalogları yüklemesine izin verin; eksiksiz bilgiye sahip olduğunuzdan emin olmak için Informatica Product 360'tan yararlanın.

Tedarikçi riski ve uyumluluğu

Tedarikçilerinizin hizmet ve malzemeleri nereden ve kimden temin ettiklerini öğrenin.

Performans Yönetimi

Tedarikçilerin performansını analiz edin ve konumları, tedarik edilen ürünleri, fatura durumunu veya işe alım süresini izleyin.

Müşterilerinizin 360 derece görüntüsünü oluşturun

Kurumsal verilerinizin 360 derece görünümü için entegre self-servis araçlarını kullanarak, iş birimleri ve IT ekiplerinin veri güvenilirliğini veri kalitesiyle birlikte etkin ve toplu olarak korumasını sağlayın.Mevzuatla Uyumlu Hareket Edin

Veri gizliliği tercihlerini, veri sahibi haklarını ve mevzuat uyumluluğunu verimli bir şekilde raporlamak için merkezi tek bir platformdan yönetin. KVKK Mevzuat uyumluluğunu yönetin.


Veri Entegrasyonunu Güçlendirin

Aynı anda birden çok veri türünün veri kalitesini yönetin. Daha hızlı ve daha bilinçli karar vermek için büyük hacimli verilerdeki eğilimleri, kalıpları ve olayları hızla tanımlayın.Müşteri İçgörüleri Oluşturun

Olağanüstü ve son derece kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri sunabilmeniz için akıllı müşteri içgörülerini keşfedin.

Informatica

Kimler için?

Veri Yönetişimi

Informatica ile sadece verilerin kendisini değil, ilişkilerini, kökenini ve sahibini, teknik ve kurumsal meta verilerinizi, etki analizini, veri profili oluşturmayı, veri sertifikasyonu ve sınıflandırmasını tek bir platformdan yönetin. Kurum genelinde işbirliği fırsatlarını yakalayın.

Ana Veri Yönetimi

Farklı ortamlarda bulunan kritik ana verileri merkezi bir alanda toplayarak tekilleştirme, ilişkilendirme, zenginleştirme gibi süreçlerden geçirin ve farklı birim, lokasyon, uygulama, kanal ve süreçlere rahatlıkla servis edilmesini sağlayın. Müşteri başta olmak üzere ürün, tedarik, finans, referans veri gibi birçok domain için 360 derece görüntü elde ederek satışın arttırılması, operasyonel maliyetlerin düşürülmesi gibi birçok alanda hedeflerinize ulaşın.

Intelligent Cloud Data Management

Tüm veri yönetimi ihtiyaçlarınız için verilerinizi kurum dışına çıkarmadan, cloud-native platform hizmeti ile yönetin. Sektörün ilk ve en kapsamlı yapay zeka destekli veri yönetimi platformu size veri yönetiminde ihtiyacınız olan tüm çözümleri tek bir platformda sunuyor.

Veri Entegrasyonu & Veri Kalitesi

Gelişen veri depolama sistemleri ile karmaşıklaşan veri entegrasyonu süreçlerinizi yapay zeka ile desteklenen tek bir platformdan yönetin. Hem entegrasyon aşamasında hem de entegrasyon bağımsız veri kalitesi süreçlerinizi kolayca yürütün.

Veri Yönetişimi
Ana Veri Yönetimi
Intelligent Cloud Data Management
Veri Entegrasyonu & Veri Kalitesi
Nasıl Çalışır?

Informatica'nın Nasıl Çalıştığını Keşfedin!

Informatica ile İnovasyona Yön Verin!

Informatica’nın alanında lider geniş partner ağı ile verilerinizin gücünü entegre edin, ihtiyacınız olan yeniliklere ulaşın ve hızlanın. Bulut öncelikli girişimlerinizi hızlandırmanıza yardımcı olmak için üst düzey bulut platformları ve teknoloji sağlayıcıları ile işbirliği içindeyiz. AWS, Azure, Snowflake ve Google Cloud'da bulut veri ambarı ve veri gölü modernizasyonunu hızlandırmak için binlerce şirket bize güveniyor. Veri yönetimi ve ETL/ELT teknoloji ürünlerimiz tüm bulut platformlarında yerel olarak çalışır.

Informatica Intelligent Data Platform ile Bütünleşik ve Modüler Çözümü Keşfedin!

Farklı modülleri birbiri ile hazır ve entegre halde sunan Data Platform ile ihtiyacınız olan çözümleri bir bütün olarak kullanabildiğiniz gibi sadece ihtiyacınız olan çözümü de entegre edebilirsiniz. Informatica’nın yeni nesil platformunda bulunan CLAIRE, makine öğrenimi ve diğer yapay zeka tekniklerini kullanarak, temel veri yönetimi ve yönetişim süreçlerinizi hızlandırmanıza ve otomatikleştirmenize yardımcı olur.

Etkinlik, Akış Analizi ve Entegrasyon Use Case Uygulamaları

Bulut Entegrasyonu

- Olaya Yönelik Veri Gölü ve Veri Ambarı Entegrasyonu
- Kullanıma hazır veri entegrasyonu
- ETL / ELT Uygulamaları
- Kurumsal sistemler, ürün back-end'leri ve bulut arasında verilerinizi gerçek zamanlı taşıma imkanı

Bulut Maliyetini Düşürme

- Akıllı ön işleme ile veri hacimlerini azaltın.
- Pahalı bulut hizmetlerini atlayın ve doğrudan depolamaya entegre edin.
- Daha az bileşenle veri mimarinizi basitleştirin.
- Daha hızlı ve daha kolay inovasyon ile entegrasyon sürecinin personel maliyetini azaltın.

Çoklu Bulut & Hibrit Entegrasyon

Nerede çalışırsa çalışsın tüm iş yükünüz genelinde devreye alma ve izleme süreçleri için sunulan merkezi bir kontrol düzlemi sayesinde şirket içinde ve çoklu bulutta entegrasyonları çalıştırabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Deneyim

- Ürün back-end'leri, ERP, CRM, envanter, tedarik zincirleri ve diğer tüm sistem veya uygulamaları entegre ederek harika bir müşteri deneyimi yaratın.
- Entegrasyonlarınıza akıllı otomasyonlar ve mantık ekleyin.

Informatica CLAIRE’ın Gücüyle Tanışın

Yazılımcılar ve Veri Mimarları için Yapay Zeka CLAIRE, kullanıcı etiketlerinden benzer verileri otomatik olarak çıkarabilir, veriler arasındaki ilişkileri keşfedebilir, hedef şemaları kaynak verilere bağlamak ve veri entegrasyonunu otomatikleştirmeye yardımcı olan şema eşleştirmesini kullanabilir. Daha doğru eşleştirme sağlar ve yapılandırılmamış ve yarı yapılandırılmış verileri eşleştirmenize olanak tanır.

  • Veri Entegrasyonu
  • API & APP Entegrasyonu
  • Veri Kalitesi
  • Ana Veri Yönetimi
  • Müşteri & İş 360
  • Veri kataloğu
  • Yönetişim & Gizlilik
Informatica
TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

Google Cloud ürünleri ile gerçek zamanlı içgörüleri keşfedin

BigQuery

Veri analizi için tasarlanmış sunucusuz, sınırsız ölçeklenebilir ve uygun maliyetli çoklu bulut destekleyen Google Veri Ambarı(DWH) servisi.  
- Yerleşik Makine Öğrenmesi fonksiyonları sayesinde verileriniz üzerinde SQL ile modeller yaratıp sonuçlarını kullanabilirsiniz.
- Herhangi bir bulut ortamındaki verilerinizi BigQuery datasetleri olarak analiz edebilmenize imkan tanır.
- Realtime analizleri yapabilmenize imkan tanıyan bir teknoloji sağlar.
- Tüm veri kaynaklarından elde ettiğiniz verilerini tek bir ortamda yönetip sorgulayabilirsiniz.

Başarı hikayemizi incelemek için tıklayın.

DataFlow

Sunucusuz, hızlı ve uygun maliyetli stream ve batch veri işleme servisi.
- Tümüyle yönetilen veri işleme hizmeti.
- Gerekli tüm işlem kaynaklarının otomatik olarak sağlanması ve yönetimi.
- İşlemlerin en kısa sürede bitmesi için otomatik ölçeklendirme.
- Son versiyon Apache BEAM SDK desteği.
- Güvenli ve tutarlı veri işleme

Pub/Sub

BigQuery, Data Lake veya operasyonel veritabanlarına aktarmak üzere real-time event datalarını kolayca alın.
- Analiz event datalarını herhangi bir kaynaktan kolayca alıp, Dataflow ile BigQuery'ye aktarabilirsiniz.
- Operasyonel iş yükü gerektirmeyen, güvenli, ölçeklenebilir mesajlaşma veya kuyruk sistemi.
- In-order ve any-order at-least-once mesaj teslim yetenekleri içerir.
- Hassas erişim kontrolleri ve her zaman açık şifreleme ile verileri güvenli bir şekilde iletilir.

DataProc

Dataproc, Apache Hadoop, Spark, Flink, Presto ve 30+ açık kaynaklı araç ve framework’ü çalıştırmak için tam olarak yönetilen ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir hizmettir. Veri gölü modernizasyonu, ETL ve güvenli veri bilimi için Dataproc'u geniş ölçekte, Google Cloud ile entegre olarak çok düşük bir maliyetle kullanabilirsiniz.
- Kurumsal düzeyde güvenlikle, açık kaynaklı veri analitiği işlemlerini geniş ölçekte çalıştırabilirsiniz.
- Sunucusuz olarak kullanabileceğiniz gibi, Google Compute Engine veya Google Kubernetes Engine üzerinde de çalıştırabilirsiniz.
- Kerberos, Apache Ranger ve Kişisel Kimlik Doğrulama gibi gelişmiş güvenlik yapılandırmalarına imkan tanır.
- Saniye başına fiyatlandırma ile on-premise data lake sistemlerine kıyasla %54 daha düşük TCO elde edebilirsiniz.

Looker

İş zekası, veri uygulamaları ve analitik işlemleri için kurumsal BI platformu.
- Tüm veri kaynaklarına erişim
- ‘Ortak Veri Modeli’ kavramı sayesinde tekrar kullanılabilirlik
- Cloud veri setleriyle eşsiz performans
- Özelleştirilmiş ve önceden tanımlı data uygulamaları

Cloud Data Fusion

Kurumsal ölçekte, tamamen yönetilen, bulut veri entegrasyon servisi.
- Data pipeline’larının dağıtımını sağlayan görsel “Drag and Drop” yönetim konsolu
- 150'den fazla önceden yapılandırılmış bağdaştırıcı ve dönüştürücüden oluşan geniş ve ücretsiz kütüphane
- Google Cloud hizmetlerine native entegrasyon
- Kök neden ve etki analizi için uçtan uca veri dizisi

Data Catalog

Tam olarak yönetilen ve ölçeklenebilir veri kataloğu ve meta veri yönetimi hizmeti.
- Basit ve güçlü bir arama arayüzüyle verilerinizin keşfedin.
- Teknik meta verilerini otomatik olarak senkronize edin ve iş meta verileri için şematik etiketler oluşturun.
- Bulut Veri Kaybını Önleme (Data Loss Prevention | DLP) entegrasyonu aracılığıyla hassas verileri otomatik olarak etiketleyin.

Cloud Composer

Tam olarak yönetilen bir iş akışı ve pipeline düzenleme hizmeti.
- Hibrit ve çoklu bulut ortamlarına yayılan ardışık düzenleri yazıp, planlayıp, monitör edin.
- Open Source Apache Airflow desteği.

DataPrep

Verileri görsel olarak keşfetmek, temizlemek, analiz ve makine öğrenmesine hazırlamak için akıllı bir bulut veri hizmeti. 
- Hızlı keşif ve anomali tespiti
- Kolay ve güçlü veri hazırlama
- Tahmine dayalı dijital dönüşüm 
- Zengin dönüşümler
- Aktif profilleme
- Veri kalitesi kuralları
- Data pipeline düzenlemeye yardımcı
- Standardizasyon

Vertex AI

Veri bilimi(data science) ve makine öğrenmesi için tümüyle yönetilen, uçtan uca bir platform sunuyor.  
- İhtiyacınız olan tüm makine öğrenmesi araçlarını tek bir yapay zeka platformunda topluyor.
- Önceden eğitilmiş ve özel araçları kullanarak, makine öğrenmesi modellerini birleşik bir yapay zeka platformunda daha hızlı oluşturun ve ölçeklendirin.
- Veri bilimi ve makine öğrenmesi için tümüyle yönetilen, uçtan uca bir platform sunuyor.
- İhtiyacınız olan tüm makine öğrenmesi araçlarını tek bir yapay zeka platformunda topluyor.

Başarı hikayemizi incelemek için tıklayın.

Compute Engine

Google'ın altyapısında sanal makineler oluşturmanıza ve çalıştırmanıza olanak tanıyan güvenli ve özelleştirilebilir bilgi işlem hizmeti. 
- Önceden oluşturulmuş ve kullanıma hazır yapılandırmalarla hızlı bir şekilde çalışmaya başlayın.
- Maliyeti dengelerken optimum miktarda vCPU ve     belleğe sahip sanal makineler oluşturun.
- Bilgi işlem maliyetlerini %91'e kadar azaltın.
- En hassas verilerinizi işlenirken şifreleyin.
- Otomatik önerilerle kaynak kullanımını optimize edin.

Google Kubernetes Engine

GKE, Kubernetes'i otomatik olarak dağıtmanın, ölçeklendirmenin ve yönetmenin basit bir yoludur. 
- Otomatik ayağa kaldırma ve yönetim Pod ve cluster otomatik ölçeklendirme
- Önceden oluşturulmuş Kubernetes uygulamaları ve şablonları
- Konteyner özelinde yerel ağ iletişimi ve güvenlik
- İş yüklerini kolayca taşımak için otomatik araçlar

Informatica

Kimler için?

Müşterilerinizin 360 derece görüntüsünü oluşturun

Kurumsal verilerinizin 360 derece görünümü için entegre self-servis araçlarını kullanarak, iş birimleri ve IT ekiplerinin veri güvenilirliğini veri kalitesiyle birlikte etkin ve toplu olarak korumasını sağlayın.Mevzuatla Uyumlu Hareket Edin

Veri gizliliği tercihlerini, veri sahibi haklarını ve mevzuat uyumluluğunu verimli bir şekilde raporlamak için merkezi tek bir platformdan yönetin. KVKK Mevzuat uyumluluğunu yönetin.


Veri Entegrasyonunu Güçlendirin

Aynı anda birden çok veri türünün veri kalitesini yönetin. Daha hızlı ve daha bilinçli karar vermek için büyük hacimli verilerdeki eğilimleri, kalıpları ve olayları hızla tanımlayın.Müşteri İçgörüleri Oluşturun

Olağanüstü ve son derece kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri sunabilmeniz için akıllı müşteri içgörülerini keşfedin.

Telekomunikasyon

Self Servis - Tedarikçi

Yeni tedarikçilerin portal üzerinden kaydolmalarına izin verin ve gerekli bilgileri doğru ve kalite kontrolü gereksinimlerini sağladıklarından emin olun. Ana verilerle beslenen iş uygulamamızla tedarikçi bilgilerini stratejik olarak yönetin.

Yeni tedarikçi katılımı

Tedarikçi katılımını (onboarding) uygun hale getirmek için tedarikçi tarafından sağlanan bilgi ve belgelere kolayca erişin ve kolayca doğrulayın.

Ürün 360 entegrasyonu

Satıcıların yeni ürün katalogları yüklemesine izin verin; eksiksiz bilgiye sahip olduğunuzdan emin olmak için Informatica Product 360'tan yararlanın.

Tedarikçi riski ve uyumluluğu

Tedarikçilerinizin hizmet ve malzemeleri nereden ve kimden temin ettiklerini öğrenin.

Performans Yönetimi

Tedarikçilerin performansını analiz edin ve konumları, tedarik edilen ürünleri, fatura durumunu veya işe alım süresini izleyin.

Tedarik Zinciri

Hasta deneyimini değiştirin ve zenginleştirin.

Son derece kişiselleştirilmiş bir sağlık hizmeti deneyimi için altyapı oluşturun, rekabette farklılaşma sağlayın ve hastalarınızı daha iyi tanıyarak onlara muhteşem bir deneyim yaşatın.

İşbirliğini etkinleştirin ve hassas verileri korunmasını sağlayın.

Güvenilir veriler klinik ve ticari karar verme süreçleri için esastır. Üyelerinizin, hastalarınızın ve hizmet sağlayıcılarınızın güvenini kazanmak ve korumak için bu verilerin korunmasını sağlayın.

Müşteri analitiği ile öngörülerinizi güçlendirin.

Güvenilir verilerden içgörüler elde ederek hasta erişimini iyileştirin, bakım kalitesini artırın, verimliliği yükseltin ve varsa eşitsizlikleri azaltın.

Sağlık

Müşteri deneyimini geliştirin

Müşteri sadakatini ve gelirinizi artırmak için müşteri ile ilgili, kişiselleştirilmiş deneyimler oluşturun.

Çok kanallı satın alma deneyimleri sunun

İlgi çekici araştırma ve alışveriş deneyimleri sunmak için zengin, ilgili ve tutarlı ürün içerikli sağlayın.

Veri gizliliğini güçlendirin

Kişisel verileri ve yasal uyumluluğu koruyarak müşteri güvenini artırın, veri gizliliği riskini yönetin.

İş süreçlerinizi otomatikleştirin

Esnek bir tedarik zinciri oluşturmak için uygulamalarınızı entegre edin, iş süreçlerinizi otomatikleştirerek üretkenliği artırın ve maliyetlerinizi azaltın. Üretimden teslimata kadar tüm perakende ekosisteminizi senkronize ederek talep tahminini daha doğru hale getirin, etkili pazarlama kampanyaları yürütün ve satışları artırın.

Perakende

Riskinizi yönetin ve sektörel düzenlemelere uyumluluk sağlayın.

Kapsamlı veri yönetişimi ile sürdürülebilirliği, esnekliği ve verimliliği artırın. Verilerinize olan güveni artırın ve verilerinize şeffaflık kazandırın. Risklerinizi anlayın, veri yönetişimini operasyonel hale getirin ve verilerinizi demokratikleştirin.

Müşteri deneyimini (CX) geliştirin.

Günümüzün tüketicileri, finansal kurumlarıyla zamanında, kişiselleştirilmiş ve bağlama dayalı etkileşimler beklemektedir. Farklı yerlerde bulunan verilerinizi entegre edin, verilere gerçek zamanlı erişimden sağlayın, verilerinizin kalitesini iyileştirin ve müşterilerinizin kim olduğunu anlayın.

Sigortacılık

Operasyonel verimliliği optimize edin

Küresel dijital dönüşümde yerinizi almak için süreçlerinizi dijitalleştirin ve farklı sistemleri birbirine entegre edin.

Tedarik zinciri süreçlerinizi güçlendirin

Tek bir merkezden yönetilen yüksek kaliteli veri ve gelişmiş analitik görünümüyle tedarik zincirlerinde şeffaflık, kalite, çevik ve esnek hizmet verme becerisi kazanın.

Çok kanallı ürün deneyimleri sunun

Farklı kanallar arasında harika bir ürün deneyimi sağlayın,  kullanıma hazır, konsolide, doğru ve zengin ürün verilerine sahip olun.

Mevzuat uyumluluğunu sağlayın

Yerel pazar ve küresel uyumluluk gereksinimlerini sağlarken, tutarlılık ve kalite için ürün ve tedarik süreçlerinizi tek bir yerden yönetin.

Üretim

Riskinizi yönetin ve sektörel düzenlemelere uyumluluk sağlayın.

Verilerinizin kalitesini iyileştirin ve verilerinize olan güveni artırın. Kapsamlı veri yönetişimi ile sürdürülebilirliği, esnekliği ve verimliliği artırın ve verilerinize şeffaflık kazandırın. Risklerinizi anlayın, veri yönetişimini operasyonel hale getirin ve verilerinizi demokratikleştirin.

Müşteri deneyimini (CX) geliştirin.

Müşterilerinizin kim olduğunu anlayın. Günümüzün tüketicileri, finansal kurumlarıyla zamanında, kişiselleştirilmiş ve bağlama dayalı etkileşimler beklemektedir. Farklı yerlerde bulunan verilerinizi entegre edin ve verilere gerçek zamanlı erişim sağlayın.

Bankacılık ve Finans

Telekomunikasyon
Tedarik Zinciri
Sağlık
Perakende
Sigortacılık
Üretim
Bankacılık ve Finans
BAŞARI HİKAYESİ

Enerjisa - Self Servis Analitik Platformu Başarı Hikayesi

Self Servis Analitiği platformu Enerjisa’nın kuvvetli analitik yetkinliğinden tüm Enerjisa çalışanlarının yararlanması amacıyla tasarlandı.

HEMEN İZLE
50+
Proje Hayata Geçirildi
200
Katılımcı ile Veri Maratonu Yapıldı
350
Enerjisa Çalışanına Self Service Analitik Ortam Sağlandı
REFERANSLARIMIZ

Başarılı İş Ortaklarımıza Katılın!

Sektöründe öncü 120'den fazla şirket ile 200'den fazla başarılı proje geliştirerek Türkiye'nin alanında lider şirketleri ile çalışıyoruz.
Siz de başarılı iş ortaklarımız arasındaki yerinizi alın.

İlETİŞİM FORMU

Sizi Tanımak için Sabırsızlanıyoruz

Formu doldurarak çözüm danışmanlarımızın tarafınıza en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayın.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
İLETİŞİME GEÇ
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. “Kabul Et” butonuna tıkladığınızda bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Çerezleri nasıl kullandığımız, sildiğimiz ve engellediğimiz ile ilgili detaylı bilgi için lütfen Gizlilik Politikası sayfasını okuyunuz.