TEKNOLOJİLERİMİZ

Elastic

Elastic ile herhangi bir bulut sağlayıcısından en önemli sonuçları hızla elde edin. Tek bir bulut ortamı ya da hibrit bulut olsun, Elastic'i kolayca devreye alın ve bulutta yerel özelliklerle Elastic'in değerini artırın.

İş Ortaklarımız

No items found.

İş Ortaklarımız

Elastic

Kimler için?

IT & Altyapı Ekipleri için Elastic

Merkezi günlük kayıtlarının yönetimi, güvenlik ve performans yönetiminin sağlanması için IT ve Altyapı ekiplerine performansın maksimize edilmesi ve müdahale edebilecekleri minimum efor ile ideal yönetim yetkinliğini kazandırabilirsiniz.

X Konuda Hızlı Bir Çözüm için Elastic

İster belirli bir IP adresinden eylemler arıyor olun, ister işlem taleplerindeki ani bir artışı analiz ediyor olun, hepimizin verilerle çözmeye çalıştığı problemler, bir aramaya indirgenmiştir. Elasticsearch, büyük ölçekte kolaylıkla depolamanıza, arama yapmanıza ve analiz etmenize olanak tanır.

Gerçek Zamanlı Etkileşim

Kibana'da gözlem çizelgeleri ve ısı haritalarından zaman serisi analizine kadar çarpıcı görselleştirmelerle verilerinizi keşfetmeye başlayın. Çeşitli veri kaynaklarınız için önceden yapılandırılmış panoları kullanın, KPI'ları vurgulamak için canlı sunumlar oluşturun ve dağıtımınızı tek bir kullanıcı arayüzünde yönetin.

Herhangi Bir Kaynaktan Veri Yükleme

Verilerinizi toplarken, saklarken, ararken ve analiz ederken değerli bilgileri ortaya çıkarın. Elastic Agent, Beats veya web tarayıcısı gibi yetenekleri kullanarak, dakikalar içinde başlamak için çok sayıda kullanıma hazır entegrasyonla uygulamalardan, altyapıdan ve genel içerik kaynaklarından veri alın.

Nasıl Çalışır?

Elastic'in Nasıl Çalıştığını Keşfedin!

En iyi arama motorunu oluşturmak için en güçlü platform

Elastic Enterprise Search, arama çözümleri oluşturmayı kolaylaştıran ve kullanıcılara her zaman en iyi ve hızlı yanıtları veren eksiksiz bir özelleştirilmiş araç seti ve genişletilebilir API'ler içeren bir platform sunar. Güçlü analitikle performansı izleyebilir, ilgi düzeyini gerçek zamanlı olarak ayarlayabilir ve hepsini sorunsuz bir şekilde ölçeklendirebilirsiniz. Web, e-ticaret, uygulama ve kurum içi çalışma ortamlarınızı entegre ederek mükemmel bir platform oluşturabilirsiniz.

Verilerinizi aksiyon alınabilir iç görülere dönüştürebilirsiniz

Dağıtılmış sistemlerinizi etkin bir şekilde izlemek ve içgörüler elde etmek için tüm gözlemlenebilirlik verilerinizi tek bir yığında toplamanız gerekir. Uçtan uca gözlemlenebilirlik ve uyarı için uygulama, altyapı ve kullanıcı verilerini birleşik bir çözümde bir araya getirerek dağıtık sistemlerin getirdiği karmaşıklığı ortadan kaldırabilirsiniz.

Sınırsız XDR

Elastic Security, güvenlik ekiplerini tehlikelerin önlenmesi, tespiti ve hızlı yanıt verilmesi için sınıfının en iyisi platformla tehditleri hızlı ve bulut ölçeğinde durdurmak için donatmaktadır. SIEM, analitik ve uç nokta güvenliğine kadar tüm katmanlarda güvenli bir platform oluşturulması, takip, izleme ve müdahale imkanı sağlamaktadır.

  • Herhangi bir platform, herhangi bir veri ve herhangi bir kaynak
  • İlgili ve esnek
  • Gerçek zamanlı veriler, eyleme geçirilebilir içgörüler
  • Güçlü API'ler
  • Web tarayıcısı
  • Güçlü alaka düzeyi
  • Gerçek zamanlı analitik
  • Düzenlenmiş aramalar
Elastic
TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

Elastic

Kimler için?

BAŞARI HİKAYESİ

Eczacıbaşı Verinin Gücüyle Yükseliyor | Rota Projesi

DnA adını verdiğimiz veri ve analitik strateji framework'ünü uygulamak için Eczacıbaşı ile birlikte Rota projesini başlattık.

HEMEN İZLE
5
Veri ve Analitik Strateji Boyutu
6
Topluluk Şirketi
2022
Analitik Stratejileri

Sizi Tanımak için Sabırsızlanıyoruz

Sizinle iletişim kurmak için sabırsızlanıyoruz. Formu doldurarak en hızlı şekilde size ulaşmamızı sağlayın.

Adınız ve Soyadınız*
Şirket E-Mailiniz*
Telefon Numaranız
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.