TEKNOLOJİLERİMİZ

Qlik

Qlik’in uçtan uca Veri Entegrasyonu ve Analitik Platformu ile dijital dönüşümünüze hız katın! Veri ve eylem arasındaki boşluğu kapatın ve pasif iş zekasına veda edin.

İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız

Qlik

Kimler için?

Finans Firmaları İçin Qlik

Qlik, karmaşık ve çoklu veri kaynaklarından gelen verilerin aynı ekranda derinlemesine ve çok boyutlu olarak analiz edilmesini sağlayarak hızlı, çevik ve doğru kararları almanıza yardımcı olur.

Üretim Firmaları İçin Qlik

Qlik, üretim kuruluşlarının veri odaklı dönüşüm yolculuklarında süreçlerini optimize etmesini, tedarik zinciri çevikliğini geliştirmesini ve kendi müşterilerine daha iyi hizmet vermesini sağlar.

Telekomünikasyon Firmaları İçin Qlik

Telekom şirketleri milyarlarca satır gerçek zamanlı veriye sahip. Sunduğumuz uçtan uca veri entegrasyonu ve analitik çözüm ile ham veri okyanusunu, tüketici beklentilerini karşılayacak ve rekabette yükselmenize yardımcı olacak eylemlere dönüştürün ve aksiyona geçilebilir içgörülere sahip olun.

Perakende Firmaları İçin Qlik

Perakende sektöründe gerçek zamanlı çeviklik rekabette çok önemli bir avantaj sağlıyor. Qlik, birçok kaynaktan gelen veriyi birleştirmenize ve kampanya yönetimi, indirim optimizasyonu gibi kritik süreçlerinizde ışık hızında veriye dayalı karar vermenize olanak sağlar.

Nasıl Çalışır?

Qlik'in Nasıl Çalıştığını Keşfedin!

Her kullanıcı için daha derin içgörüler ve veriye dayalı kararlar

Pek çok kişi, yapay zekâ odaklı analitiğin insan karar alma mekanizmasını algoritmalarla değiştirdiğini düşünüyor. Gerçek şu ki, çoğu iş sorunu yalnızca makinelerle çözülemez - insan etkileşimi ve bakış açısı anahtardır. Bu nedenle Qlik'in artırılmış analitik yetenekleri insan merkezli analizi geliştirir, böylece beceriden bağımsız olarak daha fazla insan analitikten maksimum değeri alabilir.

Active Intelligence: İş Zekâsının Bir Sonraki Çağı

Kuruluşlar, içinde bulunduğumuz anı yansıtan bilgilerle dinamik bir ilişkiye ihtiyaç duyar. Günümüzde geleneksel, pasif iş zekâsı yetersiz kalmaktadır. Aktif İş Zekâsı (active intelligence), işletmenizin her yönü hakkında anında farkındalık yaratan yeni bir sistemdir. Anlık eylemleri tetiklemek için tasarlanmış gerçek zamanlı, güncel bilgilerden sürekli bir içgörü sunar. Bu da kuruluşlara yeniliği artırmak ve rekabet gücünüzü keskinleştirmek için muazzam bir fırsat yaratır. Akıllı uyarı, güçlü işbirliği, mobil ve yerleşik analitik ve otomatik eylem tetikleme ile her iş anını yakalayın.

Yüksek performanslı SaaS ve Hibrit Bulut Platformu

Qlik Sense, Qlik Cloud® tarafından desteklenen Qlik Active Intelligence Platform™'un bir parçasıdır. Her büyüklükteki kuruluş, benzersiz analitik performansı ve esnekliği elde eder. Genel bulut, özel bulut ve şirket içi sitelerin herhangi bir kombinasyonunu destekleyerek, verileriniz ve analizleriniz üzerinde tam kontrol sağlamayı taahhüt eder.

  • Self-service Veri Görselleme
  • Etkileşimli Analiz
  • Arama ve Konuşma Analitiği
  • Uyarılar
  • Raporlama Yetkinlikleri
  • Mobil Desteği
  • Özelleştirilmiş & Giydirilmiş Ekranlar ve Analizler
  • İleri Analitik Entegrasyonları
  • Self Service Veri Görselleme
Qlik
TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

Qlik

Kimler için?

BAŞARI HİKAYESİ

LC Waikiki Verinin Gücüyle Yükseliyor

LC Waikiki ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen bu proje ile veri işleme hızını ortalama 13 kat, maksimumda ise 30 kat arttırmayı başardık

HEMEN İZLE
12 Kat
Veri İşleme Hızını Ortalamada Arttırdık
30 Kat
Veri İşleme Hızını Maksimumda Arttırdık
10 Kat
Veri Ambarında Veriyi Sunuma Hazır Hale Getirme Hızını Arttırdık

Sizi Tanımak için Sabırsızlanıyoruz

Sizinle iletişim kurmak için sabırsızlanıyoruz. Formu doldurarak en hızlı şekilde size ulaşmamızı sağlayın.

Adınız ve Soyadınız*
Şirket E-Mailiniz*
Telefon Numaranız
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.