TEKNOLOJİLERİMİZ

Crosser

Crosser, bir edge, on-premise veya bulut ortamları için Akış Analizi, Otomasyon ve Entegrasyon yazılımı tasarlar ve geliştirir. Crosser Platform, Endüstriyel IoT ve Akıllı İş Akışları için akan, olaya dayalı veya toplu verilerin gerçek zamanlı olarak işlenmesini sağlar.

İş Ortaklarımız

No items found.

İş Ortaklarımız

Crosser

Kimler için?

IoT Edge Analitiği

Edge Analytics yazılımı, makine, ekipman ve cihazlar gibi sensör açısından zengin varlıklar tarafından üretilen verilerin, oluşturuldukları yere yakın bir yerde gerçek zamanlı olarak önceden işlenmesine olanak tanır.

Endüstriyel Bağlantı

Amacınız veya kullanım durumunuz ne olursa olsun veriye sahip olmak, dijital dönüşüm yolculuğunuzda her şeyin başlangıç noktasıdır. Eyleme dönüştürülebilir içgörüler edinin, veriye dayalı otomasyonlar ve akıllı iş akışları oluşturun.

Endüstri 4.0 Analitiği ve Entegrasyon

Crosser, üretim alanındaki herhangi bir veri kaynağı veya sistem arasında gerçek zamanlı entegrasyon sağlar. Esnek Docker tabanlı dağıtım, tek bir kullanım senaryosuyla başlamayı ve oradan büyümeyi kolaylaştırır. Crosser, hem makineler arasında yatay entegrasyona hem de OT/IT teknoloji yığınındaki katmanlar arasında dikey entegrasyona izin verir.

Akıllı İş Akışları

Crosser, endüstriyel ve varlık zengini kuruluşlar için tasarlanmış tek Akış Analizi ve Otomasyon platformudur.

Nasıl Çalışır?

Crosser'ın Nasıl Çalıştığını Keşfedin!

Yapay zeka destekli otomasyon süreçlerinin yönetimi ile zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın

Yazılım dağıtımlarının Toplam Sahip Olma Maliyetinin %70-90'ı tipik olarak yaşam döngüsü boyunca harcanan iş yükleri ile ilgilidir. Crosser bu noktada aşağıdaki güçlü özellikleri ile size destek sunar; - Otomatik ve Sürdürülebilir Provizyonlama/Güvenlik - Hazırlanan akışların tek tıklamayla kurulum ve dağıtımı - Akışların karmaşık sunucu sistemleri üzerinde yönetim ve organizasyonu - OTA Yazılım Güncellemeleri - Edge MLOps

Minimum kaynaklarda bile, Güçlü ve Yapay Zeka destekli uçtan uca IOT çözümleri

Crosser, küçük bir sunucu kaynağında bile hibrit bir çözüm sunmanızı sağlar ve on-premise yada bulut tabanlı olarak konumlandırabilmenize olanak tanır, kaynaklarınız ne kadar küçük olsada, Crosser yüksek performansı garanti eder. Saniyede 100.000 mesaja ve ötesine kadar uç noktayı destekler ve ölçeklenebilir. Anormallikleri bulmanız konusunda anlık çözüm üretir, Akıllı Entegrasyonlar ile entegrasyon maliyetini ortadan kaldırır, Otomasyonlarınızı kurgulamanızın en kolay halini sizlere sunar.

Bir işletme olarak eski sistemlerinizi dijital dönüşümün rüzgarına dahil etmenin tam zamanı!

Crosser ile dağınık yapıdaki üretim ve otomasyon sistemlerinizi bir araya getirerek dijital geleceğinizin bir parçası haline getirebilirsiniz. Crosser sahip olduğu esnek mimari sayesinde, Endüstriyel IoT veya Akıllı Süreç Otomasyonu için herhangi bir gerçek zamanlı analiz, entegrasyon ve otomasyon kullanım senaryosunu size sunar. Eski ortamınızı bir bütün olarak akıllı hale getirir ve anomali tespiti, öngörü tahminlemesi, bakım ve onarım ihtiyaçlarının tespiti gibi tüm süreçleri ortaya koyar.

  • IoT Edge Analitiği
  • Endüstriyel Bağlantı
  • Endüstri 4.0 Analitiği ve Entegrasyon
  • Akıllı İş Akışları
  • API'lar ve Hibrit Entegrasyon
  • Akış Analizi
Crosser
TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

Crosser

Kimler için?

BAŞARI HİKAYESİ

Fibabanka Verinin Gücüyle Yükseliyor

Fibabanka için veri yönetişimini temelden ele alıp, veriyi nasıl daha etkin yönetebiliriz amacıyla yola çıktık

HEMEN İZLE
22
Keşif Kuralı Yazıldı
11
Axon Facet üzerinde Geliştirme Yapıldı
8
Farklı Sistemde Veri Keşfi Çalışması Yapıldı

Sizi Tanımak için Sabırsızlanıyoruz

Sizinle iletişim kurmak için sabırsızlanıyoruz. Formu doldurarak en hızlı şekilde size ulaşmamızı sağlayın.

Adınız ve Soyadınız*
Şirket E-Mailiniz*
Telefon Numaranız
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.